آیا یکی از شخصیت‌های منفی بازی Marvel’s Avengers فاش شد؟

به احتمال زیاد لیست اچیومنت بازی لو رفته است

دشمنان بازی Marvel's Avengers

احتمالا لیست اچیومنت‌های بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers لو رفته و با بررسی آن‌ها می‌توان به یکی دیگر از شخصیت‌های منفی بازی پی برد.

Marvel’s Avengers یکی از موردانتظارترین عناوین در دست توسعه است که طرفداران کامیک و سینمای مارول شدیدا برای به دست گرفتن کنترل قهرمانان دنیای مارول مانند مرد آهنی، تور یا هالک لحظه شماری می‌کنند. همانطور که می‌دانید، متاسفانه شرکت سازنده‌ی این عنوان در ماه گذاشته بازی Marvel’s Avengers را با تاخیر مواجه کرد.

گذشته از این موضوع، ما اطلاعات محدودی در خصوص بازی داریم. ما می‌دانیم که شخصیت‌های Iron Man، Thor، Captain America، Hulk، Black Widow و Ms.Marvel قابل بازی هستند و امید می‌رود که این تعداد تا زمان انتشار افزایش یابد ولی اطلاعات خاصی در مورد ضدقهرمانان و  شخصیت‌های منفی هنوز منتشر نشده است. با توجه به تریلر گیم‌پلی ۲۰ دقیقه‌ای که در سال ۲۰۱۹ میلادی به نمایش گذاشته شد، ما تنها شاهد حضور شخصیت منفی Taskmaster بودیم.

حال با توجه به لیست اچیومنت‌های بازی Marvel’s Avengers به نظر می‌رسد که یکی دیگر از دشمنان گروه انتقام جویان در بازی مشخص شده است. در توضیحات یکی از اچیومنت‌ها به نام New Girl Makes Good آمده که باید شخصیت MODOK را شکست دهید. MODOK یکی از ابرشرورهای دنیا مارول است که اولین بار در تاریخ ۱۹۶۷ توسط Stan Lee و Jack Kirby در کمیک Tales of Suspense به عنوان یکی از دشمنان کاپیتان آمریکا معرفی شد.

حال با توجه به این موضوع گویا MODOK هم نقش بسیار کلیدی در بازی Marvel’s Avengers ایفا خواهد کرد که در نهایت به دست کامالا خان کشته می‌شود. بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا