انتشار بازی Marvel’s Avengers به تعویق افتاد

توضیح سازندگان درباره‌ی دلایل تاخیر در عرضه

انتشار بازی Marvel’s Avengers

اگر برای انتشار بازی Marvel’s Avengers لحظه شماری می‌کردید، خبر بدی برای شما داریم؛ این بازی تاخیر خورده و حدودا ۴ ماه دیرتر عرضه خواهد شد.

استودیوی کریستال داینامیکس با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از تاخیر در انتشار بازی Marvel’s Avengers خبر داد. این عنوان اکشن و ماجراجویی که محصول مشترک کریستال داینامیکس و آیدوس مونترال محسوب می‌شود، قرار بود در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۵ مه) عرضه شود اما با توجه به بیانیه‌ی جدید، طرفداران باید تا ماه سپتامبر صبر کنند:

هدف ما همیشه این بوده است که تجربه‌ای عالی از انتقامجویان در مدیوم بازی ویدیویی ارائه دهیم. در همین راستا، مجبور به اتخاذ تصمیم بسیار سختی شدیم و انتشار Marvel’s Avengers را تا ماه سپتامبر عقب انداختیم. از آن‌جایی که ما هم طرفدار ابرقهرمانان هستیم، کار کردن با این شخصیت‌های افسانه‌ای افتخار و امتیاز ویژه‌ای برای ما بوده است و می‌دانیم که این ابرقهرمانان چقدر برای طرفداران واقعی‌شان در سراسر جهان ارزشمند هستند.

از همان ابتدا که تصمیم گرفتیم تا دیدگاهمان از Marvel’s Avengers را برای شما به ارمغان بیاوریم، متعهد شدیم که کمپینی داستان محور با محتوایی اورجینال و بخش کوآپ درگیرکننده‌ای آماده کنیم. همچنین متعهد شدیم محتویات جذابی را برای سال‌های پس از انتشار در نظر بگیریم. این چند ماه را صرف رفع مشکلات کوچک و پولیش بازی خواهیم کرد تا این محصول به استانداردهای مورد انتظار طرفداران برسد؛ استانداردهایی که استحقاقش را دارند.

تیم‌های ما که هم اکنون روی بازی کار می‌کنند، خالصانه از حمایت‌ شما سپاسگزار هستند. بازخوردها و اشتیاق شما باعث بهبود عملکرد ما می‌شود.‌ بی‌صبرانه منتظر هستیم تا شرایط به‌وجود آمده و موارد بیشتری را به شما نشان دهیم. بابت این تاخیر در انتشار عذرخواهی می‌کنیم. مطمئن هستیم که ارزش این همه صبر را دارد.

در نگاه اول شاید تاخیر در انتشار Marvel’s Avengers اتفاقی ناخوشایند باشد اما بدون شک در بلند مدت به نفع طرفداران خواهد بود. همان‌طور که سازندگان هم در بیانیه‌ی خود به آن اشاره کردند، این بازی اکشن و ماجراجویی نه تنها روی بخش‌ داستانی، بلکه روی بخش چندنفره هم تمرکز دارد که همین مسئله می‌تواند باعث افزایش پیچیدگی‌های روند توسعه شود.

با توجه به اطلاعات موجود، داستان این بازی با یک تراژدی آغاز می‌شود؛ انتقامجویان مشغول برگزاری مراسمی به مناسبت افتتاح دومین مرکز فرماندهی خود هستند که حادثه‌ای فاجعه‌بار رخ داده و نه تنها تعدادی از مردم عادی، بلکه یکی از محبوب‎‌ترین ابرقهرمانان هم کشته می‌شود. انتقامجویان مقصر شناخته شده و در نتیجه، این گروه منحل می‌شود. پنج سال بعد، شخصیتی با نام کامالا خان از یک راز مهم پرده برداشته و تصمیم می‌گیرد تا انتقامجویان را بار دیگر دور هم جمع کند.

در پایان، لازم به ذکر است که Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۴ سپتامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا