#مهسا_امینی

شخصیت She-Hulk در بسته الحاقی بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد

نوبک هالک بعدی است

بسته الحاقی بازی Marvel's Avengers

طبق آخرین گزارشات منتشر شده از جدیدترین بسته الحاقی بازی Marvel’s Avengers ظاهرا شخصیت شی هالک (She-Hulk) به زودی به جمع ابرقهرمانان این عنوان اضافه خواهد شد.

طی دو دهه اخیر، دنیای سینمایی مارول باعث شده تا این جهان کمیک بوکی بیشتر از هر چیز دیگری در هالیوود به صورت یک فرنچایز طولانی و بزرگ، شناخته شود. با این وجود، حال که ابرقهرمانان مارول در دوران فوق‌العاده شگفت‌انگیزی از محبوبیت هستند، چرا یک بازی ویدیویی از آن‌ها ساخته نشود؟

طی چند سال اخیر شاهد موفقیت چشمگیر بازی‌های مارولی مانند Spider-Man و همچنین Guardians of The Galaxy بوده‌ایم، اما برای قوی‌ترین ابرقهرمانان زمین، این استودیو کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) بود که بالاخره آستین بالا زد. بازی Marvel’s Avengers شاید به دید منتقدان و برخی طرفداران دقیقا همان چیزی نباشد که انتظارش را داشتیم، ولی لذت پرتاب کردن سپر کاپیتان آمریکا (Captain America) و پرواز در زره مرد آهنی (Iron Man) فعلا در بهترین شرایط، با این عنوان مهیج قابل تجربه است. البته لازم به ذکر است که استقبال افراد این بازی در حد قابل قبول و خوبی بود و حال نیز که شخصیت مرد عنکبوتی به آن اضافه شده، بازیکنان بیشتری به تجربه آن علاقه نشان داده‌اند.

سازندگان نیز از طرفی پشتیبان طرفداران دوستدار بازی هستند و طبق آخرین اعلام رسمی، قرار شده تا در سال ۲۰۲۲ هم همچنان با چند بسته الحاقی بازی Marvel’s Avengers را حمایت کنند. این در حالی است که گفته می‌شود به جز بلک پنتر (Black Panther) و اسپایدرمن، ظاهرا چند شخصیت دیگر نیز به زودی معرفی و به ترتیب به جمع انتقام‌جویان اضافه خواهند شد؛ شخصیت‌هایی که شی هالک هم در دسته آنان قرار می‌گیرد.

چرا شی هالک در بسته الحاقی بعدی بازی Marvel’s Avengers حاضر می‌شود؟

از زمان عرضه بازی Marvel’s Avengers، یک منبع خاص هربار در حال لو دادن اطلاعات مختلف مربوط به آپدیت‌های این عنوان بوده و در اکثر مواقع هم کاملا درست پیش‌بینی کرده است. حال همین فرد در جدیدترین خبر اعلام کرده که شی هالک شخصیت مورد نظر بعدی برای اضافه شدن به این بازی است. حال هرقدر که این خبر فعلا فقط در حد یک شایعه است، اما صداپیشه این کاراکتر یعنی کریزیا بایوس (Krizia Bajos) اخیرا در یک پست رسمی عکس چند قلب سبز رنگ را گذاشته که خود می‌‌تواند نزدیک‌ترین اشاره به حضورش در نقش شی هالک باشد! با این وجود حتی اگر هم به این کاربر اعتماد کنیم، یک سوال جالب پیش می‌آید؛ چرا شی هالک؟

در واقع داخل بازی انواع و اقسام اشاره‌های مختلف به شخصیت شی هالک وجود دارد، در نتیجه، کاملا منطقی به نظر می‌رسد اگر این شخصیت در نهایت به عنوان DLC اضافه شود. همچنین جالب است بدانید که به زودی یک سریال جدید از شبکه دیزنی پلاس در دنیای سینمایی مارول به نام She-Hulk پخش خواهد شد؛ در نتیجه، سازندگان می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و نسخه جداگانه این کاراکتر را به بازی خود اضافه کنند!

با این حال، باید بدانید که فعلا چیزی رسما توسط سازندگان تایید نشده و احتمالا پیش از معرفی، چند اشاره دیگر در قالب اخبار مختلف به این کاراکتر خواهد شد تا نهایتا استودیو سازنده آن را اعلام کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا