#مهسا_امینی

شخصیت بعدی در بسته الحاقی Marvel’s Avengers شی هالک نیست؟!

شخصیتی مرموز یا اسکین جدید؟

بسته الحاقی Marvel's Avengers

طی جدیدترین اطلاعات لو رفته، طاهرا شخصیت بعدی که در بسته الحاقی Marvel’s Avengers به این بازی اضافه می‌شود، شی هالک (She-Hulk) نخواهد بود! اما اینکه این کاراکتر کیست، هنوز در حد یک پرسش بی‌پاسخ باقی مانده است.

مدتی است که انواع شایعات مختلف درباره بازی Marvel’s Avengers منتشر می‌شوند و تقریبا همگی به این موضوع اشاره دارند که شخصیت بسته الحاقی بازی Marvel’s Avengers شی هالک است؛ یکی از بستگان بروس بنر (Bruce Banner) یا همان هالک اصلی که جنیفر والترز (Jennifer Walters) نام دارد. در واقع این اطلاعات تا حدی هم منطقی هستند، چراکه به تازگی قرار است تا سریال She-Hulk در شبکه دیزنی پلاس (از جهان MCU) پخش شود و احتمالا سازندگان قصد داشته‌اند تا این بسته الحاقی را تقریبا همزمان با آن در بازی قرار دهند. با این وجود، اخیرا جزئیات دیگری از این DLC منتشر شده که نشان می‌دهد برنامه خاصی برای شخصیت شی هالک (حداقل فعلا) مد نظر نیست.

در حقیقت به جای اینکه فرد لو دهنده اطلاعات بگوید که دقیقا کدام ابرقهرمان پیش از شی هالک وارد جهان بازی Marvel’s Avengers می‌شود، او فقط اظهار کرده که یک کاراکتر دیگر در بسته الحاقی خواهد بود. البته این بدان معنا نیست که شی هالک هرگز اضافه نمی‌شود، بلکه فقط قبل از حضور والترز، یک ابرقهرمان دیگر در قالب DLC جدید به بازی اضافه خواهد شد. حال اینکه این شخصیت کیست، هنوز مشخص نشده اما برخی حدس‌های نزدیک وجود دارد که احتمالا هم درست خواهند بود.

در سال ۲۰۲۰ یک کاوش در داده‌های سرور بازی توسط جمعی از کاربران، نشان داد که ویژن (Vision)، دکتر استرنج (Doctor Strange) و کاپیتان مارول (Captain Marvel) کاندیدهای حاضر برای اضافه شدن به بازی در تاریخ‌هایی نامشخص هستند. با این حال نکته قابل توجه اینجاست که در این اطلاعات لو رفته جدید، اظهار شده که شخصیت جدید مؤنث است و هیچ کدام از موارد نام برده نیست! همچنین گفته شده که این کاراکتر از دنیای مرد عنکبوتی هم نیست تا گزینه‌ای نظیر اسپایدرگوئن (Spider-Gwen) از لیست احتمالات حذف شود.

با این حساب، ظاهرا کاراکتر بعدی احتمال دارد که در حد یک اسکین و یا شخصیت نه‌چندان مهم باشد که هرگز نقش اصلی در داستان یا مورد اضافه‌ای را هم نخواهد داشت. این یعنی مثل دیگر شخصیت‌های داستانی، این کاراکتر هم قابل انتخاب خواهد بود و نقش ضعیفی دارد، یا اینکه فقط یک اسکین اضافه برای دیگر ابرقهرمانان خواهد بود. با این وجود، متاسفانه لو دهنده اطلاعات هیچ جزئیات بیشتری را ارائه نکرده و به همین دلیل این شخصیت جدید فعلا یک مورد ناشناخته خواهد بود.

سازندگان در استودیو کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) هنوز هیچ اعلامیه رسمی درباره این شخصیت یا بسته الحاقی بعدی Marvel’s Avengers را اعلام نکرده‌اند؛ در نتیجه فعلا هر قدر هم که منبع اطلاعات مطمئن باشد، همه چیز در حد یک شایعه باقی خواهد ماند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا