سازنده‌ی Marvel’s Avengers: انتظار دریافت بازخوردهای منفی را داشتیم

شان اسکیگ: فیلم‌های مارول هم در ابتدا بازخوردهای منفی دریافت کردند

سازنده‌ی Marvel's Avengers

یکی از اعضای کریستال داینامیکس، سازنده‌ی Marvel’s Avengers در مصاحبه‌ی اخیر خود گفت می‌دانستیم این بازی چنین بازخوردهای منفی را دریافت می‌کند اما شرایط در ادامه‌ی راه بهتر خواهد شد.

قبل از اینکه بازی Marvel’s Avengers به‌طور کامل در رویداد E3 2019 معرفی شود، هایپ بسیار بالایی نسبت به آن وجود داشت؛ نه تنها به‌خاطر محبوبیت بالای گروه انتقامجویان، بلکه بخاطر سازندگانی که قرار بود آن را تولید کنند. استودیوی کریستال داینامیکس با ساخت ریبوت Tomb Raider و همچنین دنباله‌های آن نشان داده بود که توانایی بالایی در تولید عناوین اکشن و ماجراجویی دارد. این هایپ سرنوشت خوبی نداشت و به محض معرفی بازی از بین رفت؛ زیرا جدیدترین محصول کریستال داینامیکس اصلا آن چیزی نبود که طرفداران منتظرش بودند.

اینطور که به‌نظر می‌رسد، سازنده‌ی Marvel’s Avengers از همان ابتدای کار انتظار دریافت چنین بازخوردهای منفی را از سوی طرفداران مارول داشت. شاون اسکیگ (Shaun Escayg) که وظیفه‌ی کارگردانی این بازی را بر عهده دارد، چندی پیش مصاحبه‌ای را با مجله‌ی پلی‌استیشن انجام داد. عضو سابق استودیوی ناتی داگ در بخشی از صحبت‌های خود گفت بازخوردهای منفی را پیش‌بینی کرده بودند اما شرایط در ادامه‌ی راه بهتر خواهد شد:

وقتی به تیم اضافه شدم، پروژه در مراحل اولیه‌ی خود قرار داشت و آن‌ها تنها یک چارچوب داشتند. رویکرد من این بود که کشمکش‌های درونی شخصیت‌ها را پیدا کنیم و ببینیم چطور باعث پیشبرد داستان می‌شوند؛ کشمکش‌هایی که روی توانایی‌های شخصیت‌ها و نحوه‌ی تکاملشان در جریان بازی تاثیر می‌گذارد.

داریم درباره‌ی تاریخ ۸۰ ساله‌ی مارول صحبت می‌کنیم. بسیاری از مردم فراموش کرده‌اند اما وقتی اولین فیلم‌های مارول اکران شدند، طرفداران اعتراض می‌کردند. آن‌ها عقیده داشتند آیرون من بدین شکل صحبت نمی‌کند. حالا شرایط مشابهی برای این بازی به‌وجود آمده است. می‌توان گفت این اتفاقات را پیش‌بینی کرده بودیم.

بخش دوم صحبت‌های شاون اسکیگ درست است. اولین فیلم‌های مارول در ابتدای روند اکران خود با نظرات منفی برخی طرفداران روبرو شدند اما با گذشت زمان نظرها نسبت به دنیای سینمایی مارول تغییر کرد. با این حال، به‌نظر نمی‌رسد چنین اتفاقی برای Marvel’s Avengers رخ دهد. علی‌رغم اینکه چندین ماه از معرفی کامل این بازی می‌گذرد اما همچنان طرفداران مارول نظر مثبتی نسبت به این عنوان اکشن و ماجراجویی ندارند. جدا از بحث چهره‌‌ها که انتظار می‌رفت با الهام از بازیگران دنیای سینمایی مارول طراحی شوند، از لحاظ فنی هم چندان نویدبخش به‌نظر نمی‌رسد. با وجود این، انتشار یک محصول کم نقص بدون شک می‌تواند در تغییر نظر طرفداران تاثیرگذار باشد.

بازی Marvel’s Avengers قرار بود در تاریخ قرار بود در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۵ مه) منتشر شود اما با توجه به بیانیه‌ی جدید سازندگان، علاقه‌مندان به تجربه‌ی این بازی باید مدت زمان بیشتری صبر کنند. سازنده‌ی Marvel’s Avengers برای انجام برخی اصلاحات و همچنین پولیش نیازمند زمان بیشتری بود. در نتیجه تصمیم گرفته شد تا انتشار این محصول برای چهار ماه عقب بیافتد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا