نسخه‌ی بتای Marvel’s Avengers کمتر از یک ماه دیگر از راه می‌رسد

پیش‌خریدکنندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 زودتر از دیگران قادر به تجربه‌ی بازی خواهند بود

نسخه‌ی بتای Marvel's Avengers

اسکوئر انیکس به همراه دو استودیوی کریستال داینامیکس و ایداس مونترال از نسخه‌ی بتای Marvel’s Avengers رونمایی کرد که در سه فاز منتشر خواهد شد.

در پی موفقیت‌های مارول در صنعت سینما، این استودیو تصمیم گرفت وارد حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی هم شود. اولین تلاش آن، بازی Marvel’s Spider-Man بود که سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه شد و توانست جدا از دریافت بازخوردهای بسیار مثبت، در زمینه‌ی تجاری عالی عمل کند. دومین تلاش مارول، Marvel’s Avengers است که با همکاری اسکوئر انیکس، کریستال داینامیکس و ایداس مونترال توسعه می‌یابد. این عنوان اکشن و ماجراجویی قرار بود در تاریخ ۲۶ اردیبهشت (مصادف با ۱۵ مه) عرضه شود اما انتشارش تا ماه سپتامبر به تعویق افتاد. البته علاقه‌مندان به لطف نسخه‌ی بتا زودتر از تاریخ مورد نظر می‌توانند به تجربه‌ی بازی بپردازند.

سازندگان این بازی ساعاتی قبل از نسخه‌ی بتای Marvel’s Avengers رونمایی کردند که در سه فاز در دسترس قرار خواهد گرفت. فاز اول، از تاریخ ۱۷ مرداد (مصادف با ۷ آگوست) شروع می‌شود و تنها به پیش‌خریدکنندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 اختصاص دارد. فاز دوم برای آغاز در تاریخ ۲۴ مرداد (مصادف با ۱۴ آگوست) برنامه‌ریزی شده است. پیش‌خریدکنندگان نسخه‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به همراه تمامی کاربران پلی‌استیشن 4 می‌توانند در جریان این فاز به تجربه‌ی نسخه‌ی بتا بپردازند. نهایتا به فاز سوم و پایانی می‌رسیم. این فاز از تاریخ ۳۱ مرداد (مصادف با ۲۱ آگوست) منتشر می‌شود و دسترسی عموم کاربران به آن آزاد خواهد بود.

متاسفانه جزئیات دقیق مربوط به فازهای نسخه‌ی بتای Marvel’s Avengers منتشر نشده است. برای مثال، در حال حاضر نمی‌دانیم کاربران کشورهای مختلف از چه ساعتی می‌توانند به دریافت بازی اقدام کنند. همچنین نمی‌دانیم هر یک از فازها چقدر به طول می‌انجامد یا اینکه محتوای آن‌ها چه خواهد بود. البته اسکوئر انیکس همزمان با انتشار جزئیات اولیه پیرامون نسخه‌ی بتا، تاریخ برگزاری قسمت جدید برنامه‌ی War Table را هم اعلام کرد. انتظار می‌رود در جریان این لایو استریم جزئیات تکمیلی پیرامون فازهای مختلف نسخه‌ی بتا در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد. این برنامه در تاریخ ۸ مرداد (مصادف با ۲۹ جولای) پخش خواهد شد.

داستان Marvel’s Avengers با یک تراژدی آغاز می‌شود. ابرقهرمانان در حال برگزاری یک جشن بزرگ به مناسبت افتتاح دومین مرکز خود هستند که افرادی ناشناس حمله کرده و باعث یک انفجار بزرگ می‌شوند؛ انفجاری که مرگ یکی از انتقامجویان و همچنین تعداد قابل‌توجهی از مردم عادی را به همراه دارد. در پی چنین اتفاقی، گروه انتقامجویان به‌طور کامل منحل شده و هر از یک اعضا مسیر متفاوتی را در پیش می‌گیرد. این شرایط برای چند سال ادامه دارد تا اینکه دختری به نام کامالا خان پرده از رازی بزرگ برمی‌دارد.

در پایان، لازم به ذکر است که Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۴ سپتامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌های نسل نهمی هم در سه ماهه‌ی پایانی سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا