احتمال اضافه شدن شخصیت‌های جدید به Marvel’s Avengers بیش از پیش قوت گرفت

ظاهرا بلک پنتر و وار ماشین هم به جمع شخصیت‌های قابل‌کنترل اضافه خواهند شد

ناانسان‌ها در Marvel's Avengers

ساعاتی قبل تصویری در شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شد که به حضور بلک پنتر، وار ماشین و ناانسان‌ها در Marvel’s Avengers اشاره دارد.

با گذشت مدتی از معرفی رسمی و کامل Marvel’s Avengers، استودیوی کریستال داینامیکس تصمیم به برگزاری لایو استریم‌هایی تحت عنوان War Table گرفت تا در جریان آن‌ها به معرفی بخش‌های مختلف بازی بپردازد. اگرچه محصول مشترک مارول و اسکوئر انیکس هم اکنون برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار دارد اما پخش زنده‌ها متوقف نشده است. در قسمت اخیر، تیم توسعه اعلام کرد بخشی از برنامه‌های خود را به دلیل فوت چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) بازیگر نقش بلک پنتر در دنیای سینمایی مارول تغییر داده است. بیان چنین جملاتی کافی بود تا گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اضافه شدن تیچالا به لیست شخصیت‌های قابل‌کنترل به وجود بیاید؛ گمانه‌زنی‌هایی ظاهرا صحیح بوده‌اند.

ریک استدلر (Rick Stadler) که به عنوان طراح روی محصول مشترک مارول و اسکوئر انیکس کار کرده بود، چندی پیش یکی از کارهای هنری خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. اگرچه این اثر با گذشت مدت کوتاهی از انتشار خذف شد اما کاربران موفق شدند در همین مدت کوتاه آن را ذخیره کرده و سپس در شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر منتشر کنند. این تصویر به حضور بلک پنتر، وار ماشین و ناانسان‌ها در Marvel’s Avengers اشاره دارد. احتمالا از آن‌جایی که تیم توسعه قصد نداشت به این زودی‌ها چنین خبری را اعلام کند، استدلر مجبور شد کار هنری خود را به سرعت از دسترس خارج کند؛ اقدامی که موثر واقع نشد.

در تصویر هنری، آیکون‌های مخصوصی برای هر یک از شخصیت‌های قابل‌کنترل Marvel’s Avengers، یعنی کاپیتان آمریکا، آیرون من، ثور، هالک، بلک ویدو و میس مارول مشاهده می‌شود. علاوه بر این شش نماد، سه آیکون دیگر هم وجود دارد که به بلک پنتر، وار ماشین و ناانسان‌ها اشاره می‌کنند. بلک پنتر و وار ماشین در دنیای سینمایی مارول حضور داشته و در نتیجه، نیاز به معرفی ندارند اما ناانسان‌ها در میان مخاطبان عام چندان شناخته‌شده نیستند. کمیک بوک‌های این شخصیت‌ها معمولا روی گروهی تحت عنوان The Inhuman Royal Family تمرکز دارد که هر عضو آن دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است. برای مثال، می‌توان به بلک بولت اشاره کرد که قادر است با قدرت صدای خود، یک شهر را با خاک یکسان کند.

با توجه به آنچه در کمیک بوک‌ها آمده، ریشه‌های به وجود آمدن ناانسان‌ها به میلیون‌ها سال قبل برمی‌گردد. تعدادی از افراد نژاد کری متوجه شدند روی زمین گونه‌ای از موجودات زندگی می‌کنند که دارای پتانسیل لازم برای برخورداری از قدرت‌های فراطبیعی هستند. آن‌ها که مشغول جنگ با اسکرول‌ها بودند، رویای ایجاد ارتشی قدرتمند را در سر می‌پروراندند. در نتیجه، آزمایش‌هایی را روی تعدادی از انسان‌ها آغاز کردند تا پتانسیل‌های موجود در بدنشان فعال شود. آزمایشات به خوبی پیش می‌رفت تا اینکه پیش‌بینی شد انسان‌ها در صورت دستیابی به قدرت نهایی خود، به سلطه‌ی کری‌ها پایان می‌دهند. در نتیجه، آزمایشات را کنار گذاشته و انسان‌ها را رها کردند. در پی این اتفاق، انسان‌های دارای قدرت‌های فراطبیعی جامعه‌ی خود را شکل داده و به مرور زمان به تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای دست یافتند.

بازی Marvel’s Avengers هم اکنون برای چهار پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌های نسل نهمی هم اواسط ماه نوامبر منتشر خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا