نقش احتمالی جیانکارلو اسپوزیتو در MCU مشخص شد؟

صحبت‌های جنجالی ستاره مشهور هالیوود

نقش احتمالی جیانکارلو اسپوزیتو در MCU مشخص شد؟ پارسا خلیلی ۰ ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ مارول
جیانکارلو اسپوزیتو در MCU

بدون شک جهش‌ یافته‌ها حضور پررنگی در آینده دنیای سینمایی مارول دارند اما به نظر می‌رسد تا پایان فاز ششم شاهد از راه رسیدنشان نباشیم. در حالی طرفداران همچنان بی‌صبرانه منتظر معرفی مردان ایکس هستند، نقش احتمالی جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) در MCU خبرساز شده است.

طی چند سال گذشته، اسپوزیتو به خاطر ایفای نقش ماف گیدئون در هر دو فصل سریال The Mandalorian حسابی درخشیده و حتی قرار است تا در فصل سوم نیز حضور داشته باشد. حال بعد از ایفای نقشی منفی در سریال The Boys، او قصد دارد با جان بخشیدن به شخصیتی بزرگ پا به دنیای سینمایی مارول بگذارد. اسپوزیتو حتی در گذشته اشاره کرده که چگونه این فرانچایز عظیم را به‌عنوان یک مقصد در حرفه بازیگری خود می‌بیند. اگرچه آن زمان هیچ چیز به‌طور رسمی تایید نشده بود، اما اکنون به لطف صحبت‌های اسپوزیتو در یک برنامه زنده همه چیز تغییر کرده است.

ملاقات ستاره مندلورین با استودیو مارول

جیانکارلو اسپوزیتو در کمیک کان سن آنتونیو، رسما اعلام کرد که اخیرا با استودیو مارول در مورد نقش احتمالی در MCU ملاقات کرده است.

می‌دانید من هنوز با مارول کار نکرده‌ام اما اخیرا با آنها ملاقاتی داشتم و برای پاسخ به سوال شما، فکر می‌کنم کاری که آنها انجام می‌دهند مطابق با آن سفر اسطوره‌ای است که جو کمبل (Joe Campbell) درباره آن صحبت کرد. اما براساس صحبتی که با استودیو مارول داشتم، امکان جان بخشیدن به شخصیت‌های مختلفی مثل مگنیتو، دکتر فریز و همچنین پروفسور ایکس وجود دارد. نمی‌دانم انتخاب شما چیه ولی انتخاب شخصی من بدون شک پروفسور ایکس است. بله درست شنیدید، من اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود دوست دارم نقش پروفسور ایکس را در دنیای سینمایی مارول بازی کنم.

به‌لطف بازگشت پاتریک استوارت (Patrick Stewart) در فیلم Doctor Strange 2، طرفداران اولین طعم پروفسور ایکس را در MCU چشیدند، حتی اگر به طرز وحشیانه‌ای توسط واندا به قتل رسید. اکنون انتظار برای رونمایی استودیو مارول از مردان ایکس در خط زمانی اصلی MCU آغاز ‌شده که برداشتی متفاوت از ولورین، مگنیتو، چارلز اگزاویر و بسیاری دیگر از جهش‌یافته‌های محبوب دنیای مارول را برای طرفداران به ارمغان می‌آورد.

با نگاه به کارهای اخیر اسپوزیتو، به نظر می‌رسد که حضورش در قامت هر جهش یافته‌ای از گروه مردان ایکس مناسب باشد. در صورت اتخاذ چنین تصمیمی، او می‌تواند سطح جدیدی از هیجان را به شخصیت پروفسور ایکس زمین ۶۱۶ بیاورد. همچنین ناگفته نماند که این بازیگر جاذبه و قد و قواره‌ای دارد که بتواند نقش مگنیتو را نیز ایفا کند. صرف نظر از اینکه چه اتفاقی می‌افتد، حضور اسپوزیتو در آینده دنیای سینمایی مارول امری اجتناب ناپذیر است، زیرا مارول همیشه استانداردهای خود را برای ملاقات با استعدادهای درجه یک حفظ می‌کند. بنابراین اگر با ستاره مشهور و بزرگی مثل اسپوزیتو ملاقات کرده، پس مطمئنا برنامه خاصی در سر داشته است.

نظر شما در این رابطه چیست؟ یعنی جیانکارلو اسپوزیتو با چه نقشی در دنیای سینمایی مارول حاضر خواهد شد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا