1%
  • 0/10

بخش تلویزیون مارول باز هم دچار تغییراتی مهم شد

پس لرزه‌ها ادامه دارد

بخش تلویزیون مارول باز هم دچار تغییراتی مهم شد ۰ ۰۸ آذر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
قسمت‌های ویژه مارول

یکی از منابع غیررسمی بتازگی مدعی شده تولید قسمت‌های ویژه مارول برای سرویس استریم دیزنی پلاس متوقف شده است.

پیش از اینکه فعالیت دیزنی پلاس شروع شود، باب ایگر (Bob Iger) مدیرعامل وقت والت دیزنی (Walt Disney) تصمیم گرفت سریال‌هایی را بر اساس فرنچایزهای Marvel Cinematic Universe و جنگ ستارگان (Star Wars) تولید کرده و بصورت اختصاصی از طریق سرویس استریم مزبور پخش کند. ایگر در ادامه جای خود را به باب چَپک (Bob Chapek) داد که با چنین سیاستی موافق بود اما ترجیح داد اولویت را روی تولید تعداد بیشتری از آثار اختصاصی قرار دهد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، سیاست باب چپک باعث شد سریال‌های اختصاصی دیزنی پلاس، بخصوص سریال‌های مارول کیفیت و جذابیت خود را به مرور زمان از دست داده و نتوانند از پس انتظارات بربیایند. حالا که باب ایگر دوباره روی صندلی مدیرعاملی نشسته، در سیاست‌ها تجدید نظر کرده و اولویت را از روی کمیت برداشته و روی کیفیت گذاشته است.

به گزارش یک افشاگر، تولید قسمت‌های ویژه مارول متوقف شده است. استودیوی آمریکایی سال گذشته از بنر Marvel Studios Special Presentations رونمایی کرد که قرار بود فرصتی برای استفاده از ایده‌های متفاوت باشد. در همین راستا، Werewolf by Night در اکتبر سال گذشته میلادی و The Guardians of the Galaxy Holiday Special در نوامبر سال گذشته از طریق دیزنی پلاس منتشر شد. اینطور که بنظر می‌رسد، هیچ کدام نتوانستند از پس انتظارات بربیایند و به همین دلیل، بنر Special Presentations بطور کامل کنار گذاشته شده است.

عملکرد ضعیف Werewolf by Night قابل پیش بینی بود. به هر حال درباره شخصیتی است که شهرت بالایی ندارد اما انتظار می‌رفت The Guardians of the Galaxy Holiday Special در جلب توجه مخاطبان موفق باشد؛ زیرا نه تنها بازیگران مجموعه محافظان کهکشان در آن حضور دارند، بلکه اتفاقاتش بین قسمت دوم و سوم رخ می‌دهد.

مارول اخیراً از بنر جدیدی بنام Marvel Spotlight رونمایی کرده است. این بنر به سریال‌هایی داده می‌شود که شخصیت محور بوده و اتفاقاتش تاثیری روی دیگر آثار Marvel Cinematic Universe نمی‌گذارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments