روایت پیشینه تلخ راکت ابتدا برای فیلم Rocket and Groot در نظر گرفته شده بود

اسپین آف کنسل شده مارول با محوریت پیشینه راکت

روایت پیشینه تلخ راکت ابتدا برای فیلم Rocket and Groot در نظر گرفته شده بود پارسا خلیلی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
فیلم Rocket and Groot

جیمز گان (James Gunn) به‌تازگی تایید کرد که استودیو مارول ابتدا قصد داشت پیشینه تلخ راکت را با فیلم Rocket and Groot به‌تصویر بکشد.

طرفداران سالیان سال مشتاق این بودند که اعضای گروه نگهبانان کهکشان اسپین‌ آف‌های سینمایی و سریالی مخصوص به خود را داشته باشند. به‌دنبال موفقیت بی‌سابقه فیلم Guardians of The Galaxy در گیشه سال ۲۰۱۴، ایده ساخته شدن اسپین آفی سینمایی با محوریت راکت و گروت مطرح شده بود، اما کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیو مارول آن را “غیرضروری” تلقی کرد و قبل از آغاز مراحل پیش تولید به کلی کنسل شد.

جیمز گان نیز اخیرا فاش کرده که راکت راکون همیشه برای او حکم پروتاگونیست مخفی فرانچایز را داشته و به‌همین خاطر قسمت پایانی سه‌گانه نگهبانان کهکشان را برای روایت داستان پیشینه راکت در نظر گرفتند. با این حال گان در جدیدترین مصاحبه خود درباره این پروژه کنسل شده صحبت کرده است.

پرداختن به پیشینه تلخ راکت با فیلم Rocket and Groot

جیمز گان در مصاحبه با io9 فاش کرد که به‌دلیل تمرکز جدی داستان Guardians of The Galaxy 3 روی پیشینه تلخ راکت، او و استودیو مارول در یک مقطع تصمیم داشتند آن را در قالب اسپین آف راکت و گروت بسازند.

من همیشه به قسمت سوم سه‌گانه به‌‌عنوان فیلم نگهبانان کهکشان نگاه می‌کردم، زیرا ابتدا باید روی داستان و گذشته پیتر کوئیل تمرکز می‌کردیم و بعد از آن وارد داستان راکت می‌شدیم. به‌همین خاطر اوایل توسعه قسمت آخر یکی از بزرگترین سوال‌ها این بود که آیا قرار است ادامه دو فیلم قبلی باشد یا صرفا اسپین آفی سینمایی با داستان منحصر به‌فرد خودش.

در نهایت گان تصمیم گرفت در آخرین پروژه مارولی خود، بزرگترین ماجراجویی نگهبانان کهکشان را به‌تصویر بکشد و از طرفی پیشینه تلخ و دردناک راکت را مرکز توجه داستان قرار بدهد. فیلم Guardians of The Galaxy 3 هم اکنون در سینماها اکران می‌شود.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا