#مهسا_امینی

مارول هنوز می‌خواهد کیانو ریوز نقش Moon Knight را بازی کند

آیا بازیگر جان ویک به دنیای سینمایی مارول می‌پیوندد؟

مارول هنوز می‌خواهد کیانو ریوز نقش Moon Knight را بازی کند سید مجتبی محمودی ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ مارول
کیانو ریوز Moon Knight

طبق یک شایعه‌ی تازه، استودیوی مارول همچنان به دنبال این است تا کیانو ریوز ستاره‌ی مشهور آثاری چون «ماتریکس» و «جان ویک» را برای ایفای نقش شخصیت Moon Knight استخدام کند.

از زمانی که شرکت دیزنی و مارول اعلام کردند قصد ساخت یک سریال بر اساس شخصیت Moon Knight را دارند، چند ماهی می‌گذرد. از آن زمان هیچ اطلاعات رسمی‌ای از این اثر منتشر نشد و هر چه شنیدیم شایعات و ادعاهای بلاتکلیف بود. در این بین یک مورد بیشتر از همه دست به دست می‌شد؛ کیانو ریوز ستاره‌ی محبوب هالیوود که در کارنامه‌ی خود آثار شاخصی چون Matrix و John Wick را دارد، ایفاگر نقش «مارک اسپکتور» یا همان شوالیه‌ی ماه خواهد بود.

تولید سریال Moon Knight قرار بود سال جاری میلادی آغاز شود، اما با توجه به پاندمی ویروس کرونا احتمالا چنین اتفاقی رخ ندهد. با این حال مارول هنوز هم قادر است تا نیروهای مد نظر خود را استخدام کند. در این وضعیت شایعات جدید باز هم از این خبر می‌دهند که کیانو ریوز گزینه‌ی اول مارول برای ایفای نقش Moon Knight است.

قبلا افرادی مانند «دنیل ردکلیف» و «زک افران» به عنوان گزینه‌های ایفای این نقش مطرح شده بودند که همگی آن‌ها تکذیب شدند. حال به نظر می‌رسد که دوباره کیانو ریوز به اولویت اول مارول برای این سریال تبدیل شده است. این ادعا را KC Walsh سردبیر سایت Geeks WorldWide هم در توییتر تایید کرد؛ با این حال برای نهایی شدن قضیه هنوز باید صبر کرد.

طرفداران کیانو ریوز طی یکی دو سال آینده اوقات جذابی خواهند داشت. از قسمت چهارم فیلم‌های «جان ویک» و «ماتریکس» گرفته تا نقش‌آفرینی او در بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 به عنوان شخصیت «جانی سیلورهند» که رونمایی‌اش یکی از بزرگ‌ترین غافل‌گیری‌های سال گذشته بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا