برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر جدید فیلم Shang-Chi همراه با پوسترهای پر از اژدها منتشر شد!

شنگ چی و افسانه اژدها

تریلر جدید فیلم Shang-Chi همراه با پوسترهای پر از اژدها منتشر شد! ۰ ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک

در تریلر جدید فیلم Shang-Chi می‌توانید شاهد یک دقیقه از مبارزه شخصیت شنگ چی روی داربست یک ساختمان بلند باشید، در حالی که پوسترهای تازه منتشر شده از این فیلم خبر از حضور اژدها را می‌دهد!

پیش‌تر در یکی از تریلرهای فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings دیده بودیم که دو اژدهای طلایی در حال پرواز از روی دره‌ای هستند که به نظر شهر افسانه‌ای اژدهای خفته یا همان The Valley of Sleeping Dragon باشد. با این حساب به نظر می‌رسد که اژدها در داستان زندگی شنگ چی نقش بسیار مهمی را بازی می‌کند و این شخصیت حتی قدرت خود را هم از انرژی آن‌ها تامین می‌کند!

مدتی قبل در یکی از صحنه‌ها دیده بودیم که شنگ چی در مقابل اژدهای بزرگ The Great Protector ایستاده و حال می‌توان مطمئن بود که این موجودات در افسانه ده حلقه حضور خواهند داشت. همچنین به نظر می‌رسد که پدر شنگ چی یا همان ماندارین معروف با این اژدها ارتباط خاصی داشته و همین موضوع باعث می‌شود تا شنگ چی بتواند با قدرت آن‌ها در مقابل ده حلقه ایستادگی کند. با این وجود اینکه دقیقا چه انتظاری را باید از اژدهای افسانه‌ای کشور چین و حضور آن در دنیای سینمایی مارول داشته باشیم، هنوز مشخص نیست.

تریلر جدید فیلم Shang-Chi و سبک مبارزه جکی چان!

در تریلر تازه منتشر شده از فیلم مورد انتظار شنگ چی و افسانه ده حلقه، می‌توانید شاهد صحنه‌های اکشن و جذابی باشید که شاید در اولین نگاه شما را مقداری به یاد آثار سینمایی جکی چان و سبک بازیگری او بیندازد. اگر این فکر ذهن شما را مشغول کرده، باید بدانید که کاملا درست فکر کردید! در واقع کارگردان این فیلم دستین دنیل (Destin Daniel) در مصاحبه‌های خود اعلام کرده بود که افسانه ده حلقه کاملا از آثار جکی چان الهام گرفته شده و آن‌ها چندین فیلم چان را تماشا کرده‌اند تا از حرکات و همچنین سبک مبارزات کونگ فو او به نحوی تقلید کنند. همچنین حتی اگر بیشتر کنجکاو مبارزات سبک کونگ فو در این فیلم هستید، باید بدانید که حتی دانی ین و جت لی هم دیگر الگوهای به کار برده در ساخت Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings هستند.

به هر حال این اولین فیلم مارول در MCU است که اولا در آن از یک ابرقهرمان شرقی استفاده می‌شود، و دوما اینکه قرار است تا مبارزات سبک کونگ فو یکی از پایه‌های اصلی باشد. با این حال سبک آسیب‌پذیری و در عین حال جذاب جکی چان در این تریلر جدید زمانی دیده می‌شود که شنگ چی برای جلوگیری از ضربه با دست خود شوکر یکی از دشمنان را لحظه‌ای گرفته و سپس فرار می‌کند. همچنین مبارزه در شرایط سخت مانند انجام دادن حرکات کونگ فو روی داربست ساختمانی چندین متری، یکی دیگر از تقلیدهایی است که از هنرنمایی‌های جکی چان انجام شده و خبر از یک فیلم فوق‌العاده جذاب را برای طرفداران چنین سبکی می‌دهد.

فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings با بازی سیمو لیو (Simu Liu) در نقش شنگ چی در تاریخ ۱۲ شهریور (۳ سپتامبر) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments