1%
  • 10/10

اولین تصاویر فصل سوم What If زره عجیب کاپیتان آمریکا را نشان می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

اولین تصاویر فصل سوم What If زره عجیب کاپیتان آمریکا را نشان می‌دهد ۰ ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصاویر فصل سوم What If

اکانت رسمی استودیو مارول در شبکه اجتماعی ایکس ساعاتی قبل نخستین تصاویر فصل سوم What If را به اشتراک گذاشته است.

دیزنی پلاس فصل دوم What If را در قالب ۹ قسمت اواخر سال گذشته میلادی در اختیار مشترکان خود قرار داد. این اثر مانند فصل اول بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت و از همه مهمتر، آثار لایو اکشن و آثار انیمیشنی فرنچایز Marvel Cinematic Universe را بهم مرتبط کرد.

در حالی که مدت زیادی از پخش آخرین قسمت فصل دوم نمی‌گذشت، مارول اولین کلیپ فصل سوم What If را در فضای مجازی منتشر کرد تا شایعه‌ها درباره ساخته شدن آن تایید شوند. ویدیو مزبور، سرباز زمستان سباستین استن (Sebastian Stan) و نگهبان سرخ دیوید هاربر (David Harbour) را نشان می‌دهد که ظاهراً برای انجام ماموریتی به آمریکا آمده و تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

اکانت رسمی استودیو مارول در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) بتازگی نخستین تصاویر فصل سوم What If را به اشتراک گذاشته است. تعدادشان به رقم ۴ رسیده و شخصیت‌هایی از جمله مونیکا رمبئو، سم ویلسون، سرباز زمستان و نگهبان سرخ را نشان می‌دهند. از نکات جالب تصاویر هم باید به زره عجیب کاپیتان آمریکا اشاره کرد که به ربات‌های فرنچایز Gundam شبیه است:

به لطف شایعه‌ها، موضوع سه قسمت از فصل سوم What If تاکنون لو رفته است. یکی از قسمت‌ها به ماموریت مشترک سرباز زمستان و نگهبان سرخ اختصاص داشته، دیگری درباره حمله سارتور به سیاره زمین بوده و آخرین مورد هم برداشت متفاوتی از سریال Moon Knight است. به بیان دیگر، کانشو در قسمت مزبور فرد دیگری را بجای مارک اسپکتر بعنوان آواتار خود انتخاب می‌کند.

در حالی که طرفداران به انتشار قسمت‌های جدید What If در سال جاری میلادی امیدوار بودند، یکی از دست اندرکاران گفت برنامه‌های انتشار هنوز مشخص نشده است. در ضمن، اطلاعاتی از تعداد قسمت‌های فصل سوم در دسترس قرار ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments