#مهسا_امینی

یک بازی چندنفره‌ی مارول به صورت انحصاری برای PS5 منتشر می‌شود

شایعه‌ای از جنس مارول و پلی‌استیشن!

مارول

طبق شایعه‌ای تازه، یک بازی چندنفره که در جهان مارول رخ می‌دهد، در راه است و قرار است برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر شود.

با این‌که جزئیات در مورد این پروژه بسیار کم است، به نظر می‌رسد که ما با یک بازی مارولی دیگر برای کنسول پلی استیشن ۵ در کنار بازی‌های Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Wolverine مواجه خواهیم شد. هنوز ساخت این بازی تائید نشده ولی روی کاغد به نظر می‌رسد که چنین شایعه‌ای حقیقت دارد.

 

خبر ساخت این بازی چندنفره‌، توسط نیک بیکر که یکی از اینسایدر‌های صنعت ویدئوگیم به شمار می‌آید، منتشر گردیده است. نیک بیکر در جدیدترین اپیزود پادکست XboxEra گفت که از یک منبع شنیده که یک بازی چندنفره‌ی برای یونیورس مارول در دست ساخت قرار دارد. بیکر سپس توضیح داد که نمی‌تواند جزئیات دیگری را در مورد این بازی فاش کند و همچنین گفت که اعتقاد دارد این پروژه کاملا واقعی است و به شکل انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

همچنین بیکر گفت که او احتمال می‌دهد استودیوی Insomniac Games سازنده‌ی این بازی باشد. در حالی که سر این استودیو به دلیل ساخت بازی‌های بازی‌های Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Wolverine حسابی شلوغ است، بیکر حدس می‌زند که این استودیو ممکن در حال حاضر مشغول ساخت بازی چندنفره‌ی مارول باشد!

در نهایت این موضوع که بازی‌های مارول مشغول پا گذاشتن به دنیای بازی‌های چندنفره هستند، می‌تواند بسیار جالب‌توجه و هیجان‌انگیز باشد. مارول در سال‌های اخیر بازی‌های تک‌نفره نسبتا خوبی داشته و به چندین ژانر مختلف نیز سرک کشیده است. بازی بعدی مربوط به مارول، بازی Marvel’s Midnight Suns استودیوی 2K به شمار می‌رود. با توجه به رابطه‌ی خوب مارول با سونی، انحصاری بودن بازی چندنفره را نمی‌توان تعجب‌آمیز دانست!

شما در مورد بازی چندنفره‌ی مارول برای پلی استیشن ۵ چه فکری می‌کنید؟ حدس می‌زنید که سازنده‌ی آن، چه استودیویی باشد؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا