برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 9/10

منتظر احیا شدن یکی از محبوب‌ترین انیمیشن های اسپایدرمن باشید

شاهکار بعدی مارول؟!

منتظر احیا شدن یکی از محبوب‌ترین انیمیشن های اسپایدرمن باشید ۶۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
انیمیشن های اسپایدرمن

هنوز چیزی علنی نشده‌ ولی به‌نظر می‌رسد استودیو مارول با اولین قسمت فینال سه ‌بخشی X-Men 97، شایعات احیا شدن یکی از محبوب‌ترین انیمیشن های اسپایدرمن را تایید کرده است.

از سکانس‌های اکشن نفس‌گیر گرفته تا سورپرایزهای شوکه‌کننده‌ای که هیچکس انتظار دیدنش را نداشت، اولین قسمت فینال سه بخشی شاهکار تلویزیونی X-Men 97 با عنوان “Tolerance is Extinction” به‌تازگی از راه رسیده و ضمن جان بخشیدن به یکی از بزرگترین رویدادهای کمیکی مردان ایکس، صحت داشتن گمانه‌زنی‌های اخیر مبنی بر احیا شدن سریال محبوب دیگری از دهه نود میلادی، یعنی Spider-Man: The Animated Series را تایید کرده است.

تاسیس استودیو جدید مارول انیمیشن از یک طرف و احیا شدن سریال X-Men 97 از طرف دیگر باعث شده تا شایعات و گمانه‌زنی‌های متعددی در رابطه با بازگشت اسپایدرمن دهه نود مطرح شود. حالا شاید بپرسید چرا اسپایدرمن؟ اگر به‌خاطر داشته باشید، در قسمت آغازین مردان ایکس یک کپی از روزنامه دیلی بیوگل به چشم می‌‌خورد که در یکی از تیترهای آن به اسپایدرمن و ادی براک اشاره شده بود. همچنین جالب است بدانید که به‌دنبال پخش قسمت هشتم، آقای بیو دیمایو (Beau DeMayo)، تهیه‌کننده پروژه شخصا تایید کرده که این همان اسپایدرمن سریال Spider-Man: The Animated Series است.

آیا استودیو مارول قصد خلق یک فرانچایز بهم پیوسته جدید دارد؟ قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده ولی موفقیت بی‌سابقه سریال X-Men 97 و مستقل بودنش از دنیای سینمایی مارول، راه را برای احیا شدن یکی از محبوب‌ترین انیمیشن های اسپایدرمن و سایر انیمیشن‌های دهه نود میلادی که از نظر داستانی به‌صورت زنجیروار به یکدیگر متصل هستند، هموار می‌کند.

از فینال سه‌بخشی فصل اول سریال X-Men 97 چه می‌دانیم؟ استودیو مارول به‌جز تریلر نهایی، جزئیات بیشتری به اشتراک نگذاشته اما بیو دیمایو رسما به تمامی طرفداران (قدیمی و جدید) هشدار داده که برای درک سه قسمت پایانی حتما باید گذری به سریال مردان ایکس اصلی داشته باشند که شامل قسمت دوم و سوم فصل چهارم با عنوان “One Man’s Worth” و همچنین رویداد دو قسمتی “Sanctuary” می‌شود. اگر بنا به هر دلیلی نمی‌توانید سریال اصلی را تماشا کنید، می‌توانید برای اطلاع بیشتر از داستان آنها به این مطلب مراجعه کنید.

رویداد کراس اوری سه‌بخشی فصل اول سریال X-Men 97 آغاز شده و تا تاریخ ۱۵ می (۲۶ اردیبهشت) نیز ادامه خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

60 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments