برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

تماشای چند قسمت‌ از سریال مردان ایکس اصلی برای درک فینال X-Men 97 الزامیست

هشدار تهیه‌کننده پروژه به تمامی طرفداران!!

تماشای چند قسمت‌ از سریال مردان ایکس اصلی برای درک فینال X-Men 97 الزامیست ۱۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
سریال مردان ایکس

با نزدیک شدن به فینال سه بخشی فصل اول، آقای بیو دیمایو (Beau DeMayo) شخصا تایید کرده که تماشای چند قسمت‌ سریال مردان ایکس اصلی برای درک قسمت‌های پایانی X-Men 97 الزامیست.

همانطور که افشاگران چند ماه قبل از پخش فصل اول اعلام کرده بودند، مارول یک فینال سه بخشی فوق‌العاده جذاب با عنوان “Tolerance Is Extinction” برای شاهکار جدید خود در نظر گرفته که در آن نیتن سامرز ملقب به کیبل بازمی‌گردد تا به مبارزه مردان ایکس با مستر سینیستر و گونه جدیدی از سنتینال‌ها (ربات‌های فوق‌پیشرفته که منحصرا برای نابودی جهش‌یافته‌ها طراحی شده‌اند) کمک کند. 

از آنجایی که کمتر از یک ماه با این فینال سه‌ بخشی فاصله داریم، آقای بیو دیمایو، تهیه‌کننده اجرایی پروژه رسما به تمامی طرفداران (قدیمی و جدید) هشدار داده که برای درک سه قسمت پایانی حتما باید گذری به سریال مردان ایکس اصلی داشته باشند که شامل قسمت دوم و سوم فصل چهارم با عنوان “One Man’s Worth” و همچنین رویداد دو قسمتی “Sanctuary” می‌شود.

برای کسانی که نمی‌دانند در قسمت دوم و سوم فصل چهارم، نمیراد که گونه‌ای فوق‌پیشرفته از سنتینال‌ها است در زمان به عقب سفر می‌کند تا پروفسور چارلز اگزاویر را به سبک فیلم‌های ترمیناتور به قتل برساند. متاسفانه مرگ پروفسور ایکس به دست نیمراد خط زمانی را دستخوش تحول وحشتناکی می‌کند، زیرا گروه مردان ایکس هرگز شکل نمی‌گیرد و عصر آخرالزمان که یکی از محبوب‌ترین رویدادهای کمیکی مارول است به واقعیت تبدیل می‌شود.

البته بیشاپ بعدا با همکاری ولورین و استورم موفق شد تا نیمراد و مستر مولد که ترکیبشان در کمیک‌ها به خلق بسشن (ابرشرور فصل اول X-Men 97) منجر می‌شود را متوقف کند و خط زمانی را به حالت اول بازگرداند. در رویداد دو قسمتی “Sanctuary” هم مگنیتو پس از درگیری با سازمان ملل، سیارک M را ایجاد کرد که بعدا توسط مردان ایکس نابود شد. جزیره جنوشا و آپوکالیپس نیز در این قسمت‌ها نقش پررنگی دارند، اگرچه معلوم نیست چگونه قراره در فینال سه بخشی “Tolerance Is Extinction” گنجانده شوند.

فینال سه بخشی فصل اول X-Men 97 از چهارشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments