1%
  • 9.5/10

احتمال ریبوت شدن یکی از محبوب‌ترین انیمیشن های اسپایدرمن قوت گرفت

پروژه بعدی استودیو مارول انیمیشن؟!

احتمال ریبوت شدن یکی از محبوب‌ترین انیمیشن های اسپایدرمن قوت گرفت ۲۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
انیمیشن های اسپایدرمن

با تاسیس استودیو جدید مارول انیمیشن و احیا شدن مجموعه تلویزیونی X-Men: The Animated Series، احتمال ریبوت شدن یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌ های اسپایدرمن قوت گرفته است.

شاید ابرقهرمان دوست‌داشتنی کمیک‌های مارول طی دو دهه اخیر در دنیای لایو اکشن خوش درخشیده و طرفداران زیادی پیدا کرده باشد، اما نباید از حضور پررنگش در دنیای انیمیشن هم غافل شد. اسپایدرمن اقتباس‌های پرسروصدای زیادی در عرصه انیمیشن دارد، اما بزرگترین و محبوب‌ترین آنها بدون شک مجموعه تلویزیونی پنج فصلی Spider-Man: The Animated Series است.

با اینکه چیزی حدود سی سال از پخش آن می‌گذرد، اما تاسیس استودیو جدید مارول و همچنین ساخته شدن مجموعه تلویزیونی X-Men 97 باعث شده تا جان سمپر جونیور (John Semper Jr)، نویسنده ارشد سریال Spider-Man: The Animated Series نسبت به ریبوت شدن آن امیدوار شود.

بله از احیا شدن سریال مردان ایکس خبر دارم. باور کنید تنها کاری که مارول باید انجام بدهد این است که با من تماس بگیرد. من همه‌جوره آماده بازگشت هستم.

چگونه سریال X-Men 97 راه را برای ریبوت شدن یکی از نمادین‌ترین انیمیشن‌ های اسپایدرمن هموار کرده است؟ اگرچه استودیو مارول در حال حاضر سخت مشغول کار روی پروژه‌ای جدید با نام Your Friendly Neighborhood Spider-Man است، اما ایده ریبوت شدن یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین اقتباس‌های اسپایدرمن چندان غیرممکن نیست. اگر به‌خاطر داشته باشید در اولین تریلر X-Men 97، یک کپی از روزنامه دیلی بیوگل به چشم می‌خورد که در یکی از تیترهای آن به اسپایدرمن و ادی براک اشاره شده است. از آنجایی که این سریال هیچگونه ارتباطی با دنیای سینمایی مارول ندارد و داستانش در دنیایی مستقل روایت می‌شود، دست مارول برای توسعه هر دو پروژه به‌طوری که هیچ تداخلی با یکدیگر نداشته باشند، باز است.

سریال به‌شدت مورد انتظار X-Men 97 در تاریخ ۲۰ مارچ (۱ فروردین سال ۱۴۰۳) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments