طرفداران مارول نسبت به شکست فصل دوم سریال لوکی نگرانند

آیا لوکی می‌تواند انتظارات را برآورده کند؟

طرفداران مارول نسبت به شکست فصل دوم سریال لوکی نگرانند پارسا خلیلی ۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ تلویزیون
فصل دوم سریال لوکی

پس از عملکرد نه‌چندان خوب اقتباس لایو اکشن تهاجم مخفی، برخی از طرفداران نسبت به شکست فصل دوم سریال لوکی نگرانند.

فرانچایز دنیای سینمایی مارول پس از Avengers: Endgame طی دو سال به اندازه مجموع سه فاز اول محتوا تولید کرد و به‌نوعی اعتبار پانزده ساله خود را زیر سوال برد. جدیدترین اثر فرانچایز مجموعه تلویزیونی تهاجم مخفی بود که برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفته و رسما یکی از بدترین و ضعیف‌ترین سریال‌های مارول نام گرفت.

حالا با نزدیک شدن به تاریخ ۶ اکتبر، طرفداران نگران هستند که فصل دوم سریال لوکی نیز به سرنوشتی مشابه دچار شود و نتواند مثل فصل اول، از پس برآورده کردن انتظارات بربیاید. درحالیکه اولین واکنش‌ها به تریلر فصل دوم بسیار مثبت بوده، برخی مانند @mrnose20، می‌ترسند بازگشت لوکی به دنیای سینمایی مارول با شکست مواجه شود.

بالاخره توانستم تریلر فصل دوم لوکی تماشا کنم. ظاهرا قراره به اندازه فصل اول سرگرم کننده باشد، اما از طرفی خیلی می‌ترسم که مثل تهاجم مخفی ناامیدکننده باشد.

همانطور که ددلاین در گزارش اخیر خود تایید کرده، فصل اول لوکی به‌عنوان بهترین و پربازدیدترین سریال مارول انتخاب شده است، اما با این حال کاربری به‌نام @Valvinny2 هنوز از ناامید شدن و برآورده نشدن انتظاراتش می‌ترسد.

من واقعا برای فصل دوم آماده نیستم. درسته فصل اول عالی بود و تریلر تازه منتشر شده نیز خیلی خوب به نظر می‌رسد، اما می‌ترسم شبیه تهاجم مخفی باشد و نتواند انتظاراتم را برآورده کند.

متاسفانه تهاجم مخفی باعث شده تا برخی فکر کنند دنیای سینمایی مارول به پایان راه رسیده و دیگر بهش امیدی نیست، چراکه تریلر فصل دوم لوکی کاربری به‌نام @Thanrand را نسبت به سریال هیجان‌زده نکرده است.

من تریلر فصل دوم را تماشا کردم و باید بگویم اصلا ازش خوشم نیامد. بعد از تهاجم مخفی، فکر می‌کنم کارم با مارول تمام شده باشد.

حتی قبل از تهاجم مخفی، استودیو مارول امسال با اکران Ant-Man 3 همه را ناامید کرد و باعث شد بسیاری از طرفداران مثل @DarthVicc61317 از دنیای سینمایی مارول قطع امید کنند.

اگر مارول فصل دوم لوکی را مثل تهاجم مخفی خراب کند، دیگر تماشای MCU را ادامه نمی‌دهم.

شاید استودیو مارول نتوانسته باشد با Secret Invasion دل طرفدارانش را بدست بیاورد اما هنوز دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم فصل دوم لوکی دچار چنین مشکلات نخواهد شد. یکی از مهمترین دلایل داشتن کارگردان‌ و نویسندگان باتجربه است. جاستین بنسون (Justin Benson) و آرون مورهد (Aaron Moorhead) از سریال Moon Knight، کارگردانی اکثر قسمت‌های فصل دوم را برعهده خواهند داشت درحالیکه یکی از قسمت‌ها توسط سرپرست جلوه‌های ویژه مارول کارگردانی می‌شود. از طرف دیگر، اریک مارتین (Eric Martin) بهترین گزینه برای پر کردن جای نویسنده اصلی، یعنی مایکل والدرون (Michael Waldron) است، زیرا او فیلمنامه قسمت‌های چهارم و ششم فصل اول را نوشته و حسابی توسط منتقدان و مخاطبان تحسین شده‌ است.

فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار Loki در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر سال ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

5 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا