1%
  • 10/10

جزئیات هیجان انگیزی جدیدی از سریال Marvel Zombies منتشر شد

خشونت غیرقابل وصف پروژه بعدی مارول!!

جزئیات هیجان انگیزی جدیدی از سریال Marvel Zombies منتشر شد ۳۱ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
سریال Marvel Zombies

بنا به دلایلی نامشخص سکوت دو ساله استودیو مارول هنوز نشکسته، اما به‌لطف کارگردان پروژه، بالاخره جزئیات هیجان انگیزی از سریال Marvel Zombies منتشر شد.

تقریبا دو سالی می‌شود که هیچ به‌روزرسانی یا اطلاعات رسمی درباره اسپین آف چهار قسمتی Marvel Zombies دریافت نکرده‌ایم. البته این موضوع کمی قابل درک است، چون اتفاقات شوکه‌کننده چند ماه اخیر مثل اخراج شدن جاناتان میجرز (Jonathan Majors) به‌خاطر مجرم شناخته شدن توسط دادگاه، باعث شده تا استودیو مارول نتواند آنطور که باید درباره پروژه‌های آتی خود صحبت کند.

خوشبختانه اوضاع فرق کرده، زیرا برایان اندروز، تهیه‌کننده اجرایی بخش انیمیشن استودیو مارول و کارگردان سریال Marvel Zombies به‌تازگی درمورد رده سنی و سطح خشونت پروژه صحبت کرده است. او با صراحت به این نکته اشاره کرد که سریال از درجه سنی TV-MA برخوردار است و خشونتی غیرقابل توصیف را برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول به تصویر می‌کشد.

درجه سنی TV-MA به ما اجازه داد تا خشونتی غیرقابل توصیف را به تصویر بکشیم. در این سریال شخصیت‌های زیادی می‌میرند و مرگشان وحشتناک است. البته داستان لحظات فان و خنده‌داری هم خواهد داشت. ما سعی کردیم بین لحظات فان و دارک داستان یک تعادل بوجود بیاوریم تا مخاطب خسته نشود. بنابراین ممکن است در یک سکانس از مرگ یک شخصیت وحشت کنید و در سکانس بعدی بخندید. سورپرایزهای زیادی در این سریال وجود دارد که هوش از سرتان می‌برد، بنابراین سعی خواهیم کرد درصد خیلی کمی از داستان را در معرض دید عموم قرار بدهیم.

از سریال Marvel Zombies چه می‌دانیم؟ طبق اولین تصاویر منتشر شده در همایش کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲، در این سریال قراره شاهد داستان‌هایی مهیج و دلهره آور از شخصیت‌هایی مثل واندا ماکسیموف، گوست، هاکای، آبامینیشن، کاپیتان مارول، کاپیتان آمریکا و ایکاریس باشیم. همچنین به‌طور رسمی تایید شده که وقایع سریال در همان دنیای آخرالزمانی جریان دارد که در قسمت پنجم فصل اول وات ایف دیدیم.

اسپین آف مورد انتظار Marvel Zombies تاریخ پخش تایید شده‌ای ندارد اما با توجه به چهار قسمتی بودنش، انتظار می‌رود درست مثل فصل دوم وات ایف به‌صورت روزانه از دیزنی پلاس پخش شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments