پروژه بعدی دنیای سینمایی مارول با حضور جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح مشخص شد؟

سفر در زمان و ملاقات با کنگ مخترع

جاناتان میجرز در نقش کنگ فاتح

پیرو نبرد نهایی فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania، سرنوشت ابرشرور بزرگ فرانچایز باعث ایجاد ابهام بین مخاطبین شد، اما دومین سکانس پس از تیتراژ فیلم رسما پروژه بعدی دنیای سینمایی مارول با حضور جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح را مشخص کرد.

استودیو مارول ابتدا طی رویداد مجازی Disney Investors Day در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰، جاناتان میجرز (Jonathan Majors) را به‌عنوان آنتاگونیست اصلی سومین فیلم مرد مورچه‌ای معرفی کرد. سپس در کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲، فاز چهارم تا ششم دنیای سینمایی مارول را حماسه مولتی‌ورس نامید و کانگ فاتح را ابرشرور بزرگ بعدی فرانچایز خواند. با اینکه همه برای ایفای نقش میجرز در سومین فیلم مرد مورچه‌ای لحظه شماری می‌کردند، این ستاره بااستعداد در قسمت نهایی فصل اول سریال لوکی حاضر شد و به ایفای نقش شخصیت He Who Remains که نسخه‌ای مولتی‌ورسی از کنگ فاتح است، پرداخت. این نسخه کانگ در نهایت به دست سیلوی سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) کشته شد و در نتیجه‌اش درب‌های مولتی‌ورس باز و خط زمانی مقدس از کنترل خارج شد. او در ادامه طبق برنامه‌های از پیش تعیین شده استودیو مارول، به نسخه‌ای دیگر از کنگ فاتح در فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania جان بخشید.

قدم بعدی مسافر زمان شرور مارول در فاز پنجم

البته کانگ فاتح تنها نسخه مولتی‌ورسی این کاراکتر نبود که میجرز در اولین فیلم فاز پنجم به تصویر کشید، زیرا در دو سکانس پس از تیتراژ فیلم، شاهد نسخه‌های بی‌شماری از این ابرشرور بزرگ بودیم که یکی از آنها ویکتور تایملی، مخترع نابغه‌ای از سال ۱۹۰۰ میلادی بود.

استفن بروسارد (Stephen Broussard)، تهیه کننده و معاون تولید و توسعه استودیو مارول، هنگام صحبت در مورد شخصیت کانگ فاتح، اظهار داشت که او احتمالات بی‌شماری را می‌توان در نظر داشت، زیرا او می‌تواند به هر نقطه‌ای از مولتی‌ورس سفر کند.

آینده نانوشته است و این شخصیت قدرتمند می‌تواند با ظاهر و هویت‌های مختلف به هر نقطه‌ای از مولتی‌ورس سفر کند. به زبان ساده وقتی صحبت از شخصیتی مثل کانگ فاتح به میان می‌آید، هر سناریویی محتمل است.

ویکتور تایملی در فصل دوم سریال لوکی کیست؟

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، دومین سکانس پس از تیتراژ فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania کلیپی رسمی از فصل دوم سریال لوکی است که در آن نسخه‌ای از کانگ فاتح با نام ویکتور تایملی (مخترعی نابغه در اوایل دهه ۱۹۰۰) در حال رونمایی از جدیدترین اختراع خود بود. در این حین لوکی با هنرنمایی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) را می‌بینیم که وحشت‌زده به کانگ خیره شده و به موبیوس می‌گوید: “این خودشه”.

در کمیک‌ها، ویکتور تایملی، صنعتگر و مخترع برجسته‌ای است که در سال ۱۹۰۱، شهر تایملی در ویسکانسین را تاسیس کرد و به‌عنوان اولین شهردار و پیشرو در صنعت، آن را به یک شگفتی فناوری تبدیل کرد. او در طول زندگی طولانی خود، به پیشرفت‌های تکنولوژیکی و تجهیزات سفر در زمان دسترسی پیدا کرده بود و به هر دو تسلط داشت. تایملی همچنین یک استراتژیست خبره، کهنه کار جنگ‌های مسلحانه و غیرمسلحانه است که اراده‌ خاصی برای موفقیت از طریق جنگ و خونریزی دارد.

بدین ترتیب پروژه بعدی دنیای سینمایی مارول با حضور جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح فصل دوم سریال لوکی است که طرفداران را با آنتاگونیستی خطرناک و قدرتمند روبه‌رو خواهد کرد.

فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania هم اکنون در سینماهای سراسر دنیا در حال پخش است. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای دیدن ویکتور تایملی در فصل دوم سریال لوکی هیجان‌زده هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.5 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا