مارک والبرگ از شباهت فیلمنامه‌ی Uncharted به فرنچایز ایندیانا جونز می‌گوید

فیلمبرداری حدودا دو هفته‌ی دیگر آغاز می‌شود

فیلمنامه‌ی Uncharted

با توجه به صحبت‌های یکی از بازیگران، فیلمنامه‌ی Uncharted را می‌توان ترکیبی از فرنچایز ایندیانا جونز و فیلم Thomas Crown Affair دانست.

پس از چندین تاخیر در اکران و از دست دادن شش کارگردان، به‌نظر می‌رسد فیلم Uncharted بالاخره قرار است رنگ واقعیت به خود بگیرد. نخستین اقتباس سینمایی آنچارتد طی دو هفته‌ی آینده وارد فاز تولید می‌شود و تام هالند (Tom Holland) در نقش نیتن دریک جوان و مارک والبرگ (Mark Wahlberg) هم در نقش سالی جلوی دوربین ظاهر خواهند شد. کارگردانی این فیلم به روبن فلیشر (Ruben Fleischer) سپرده شده است که در پرونده‌ی کاری او فیلم‌های موفقی از جمله Zombieland و Venom دیده می‌شود.

مارک والبرگ اخیرا در فیلم سینمایی Spenser Confidential به ایفای نقش پرداخته است که فردا روی پلتفرم استریم نتفلیکس قرار می‌گیرد. به همین دلیل، خبرنگار وب سایت کلایدر تصمیم گرفت تا مصاحبه‌ای را با این هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی انجام دهد. خبرنگار در بخشی از مصاحبه به سراغ اقتباس سینمایی آنچارتد رفت و از والبرگ خواست تا نظرش را درباره‌ی این اثر به اشتراک بگذارد. او در پاسخ فیلمنامه‌ی Uncharted را با فرنچایز ایندیانا جونز و فیلم سینمایی Thomas Crown Affair مقایسه کرد:

فیلمبرداری حدودا دو هفته‌ی دیگر آغاز خواهد شد. قصد ندارم اطلاعات چندانی را به اشتراک بگذارم اما نقش‌آفرینی در این فیلم اتفاق هیجان‌انگیزی است؛ چون قرار است به ریشه‌های شخصیت اصلی بپردازد. نیتن در جریان فیلم با شخصیت‌های مختلف ملاقات کرده و نهایتا به همان فردی تبدیل می‌شود که همه می‌شناسند. سالی و نیتن با یکدیگر مواجه شده و نه تنها سعی می‌کنند تا همدیگر را بشناسند، بلکه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا به یک گروه تبدیل شده و رابطه‌ی صمیمانه‌ای را شکل دهند.

مطمئنم نتیجه‌ی کار بسیار جذاب خواهد بود. وقتی مشغول مطالعه‌ی فیلمنامه بودم، حس می‌کردم فیلمنامه‌ی ایندیانا جونز یا فیلم Thomas Crown Affair مقابل من قرار گرفته است. المان‌های بسیار خوب این آثار ماجراجویی و جنایی در اقتباس آنچارتد وجود دارد؛ آثاری که هرگز فرصت حضور در آن‌ها را به‌دست نیاوردم.

به غیر از تام هالند و مارک والبرگ، حضور سه بازیگر دیگر هم در فیلم Uncharted تایید شده است. نفر اول، آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی اسپانیایی است که بسیاری او را برای ایفای نقش در آثاری مانند Desperado و The Mask of Zorro می‌شناسند. نفر دوم و سوم هم سوفیا تیلور علی (Sophia Taylor Ali) و تاتی گابریل (Tati Gabrielle) نام دارند که بازیگران چندان شناخته شده‌ای محسوب نمی‌شوند. اگرچه نقش‌های این سه رسما مشخص نشده اما با توجه به شباهت‌های ظاهری، به نظر می‌رسد علی و گابریل قرار است به ترتیب نقش‌های کلویی فریزر و نیدین راس را ایفا کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا