آیا ستاره فیلم باربی ایفاگر نقش سو استورم در ریبوت چهار شگفت انگیز خواهد بود؟

مارگو رابی در قامت سو استورم

آیا ستاره فیلم باربی ایفاگر نقش سو استورم در ریبوت چهار شگفت انگیز خواهد بود؟ پارسا خلیلی ۲ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
سو استورم در ریبوت چهار شگفت انگیز

طبق شایعه‌ای جدید، استودیو مارول مارگو رابی (Margot Robbie)، ستاره فیلم باربی را برای ایفای نقش سو استورم در ریبوت چهار شگفت انگیز در نظر گرفته است.

در حالیکه علاقه مارول به رابی کاملا قابل درک است، این بازیگر بااستعداد با جان بخشیدن به شخصیت هارلی کوئین در فیلم‌هایی نظیر ‌Birds of Prey، Suicide Squad و The Suicide Squad جیمز گان (James Gunn)، اکنون به یکی از شناخته شده‌ترین ستاره‌های دنیای دیسی تبدیل شده است. اما به گفته دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، ظاهرا مارگو رابی با استودیو مارول وارد مذاکره شده تا ایفاگر نقش سو استورم در ریبوت چهار شگفت انگیز باشد.

البته باید در نظر داشت که اگر ادعای ریچمن صحت داشته باشد، این صرفا بدان معناست که نقشی به رابی پیشنهاد شده، نه‌ اینکه او گزینه قطعی و نهایی مارول برای نقش سو استورم است، زیرا علاوه‌بر مارگو رابی، چهره‌های معروف دیگری مانند میلا کونیس (Mila Kunis)، جودی کومر (Jodie Comer) و آلیسون ویلیامز (Allison Williams) همگی گزینه‌های احتمالی این نقش مهم هستند. علاوه‌بر این به‌تازگی شایعه شده که آدام درایور (Adam Driver) در حال مذاکره برای ایفای نقش آقای شگفت ‌انگیز است و پاول مسکال (Paul Mescal) نیز در تلاش برای ایفای نقش جانی استورم است.

تا به حال سوال بزرگ در مورد مارگو رابی، آینده او به‌عنوان هارلی کوئین بود، به‌خصوص با توجه به راه اندازی مجدد دنیای دیسی جیمز گان پیرو ریبوت شدن دنیای توسعه‌یافته دیسی در فیلم The Flash. اما اکنون سوال بزرگ‌تر این است که در صورت انتخاب شدنش به‌عنوان عضو اصلی اولین خانواده مارول، آیا مارگو رابی می‌تواند همزمان دو نقش اصلی را مدیریت کند یا نه؟

در حال حاضر استودیو مارول نسبت به این شایعه هیچ واکنشی نشان نداده است، چراکه احتمال می‌رود همایش کمیک کان سن دیگو ماه جولای زمان و مکان مناسب‌تری برای رونمایی از بازیگران اصلی فیلم باشد.

ریبوت مورد انتظار Fantastic Four در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

3.8 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا