برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مارگو رابی در فیلم بعدی کارگردان American Hustle بازی خواهد کرد

بازیگر Birds of Prey در این فیلم هم‌بازی کریستین بیل خواهد شد

مارگو رابی در فیلم بعدی کارگردان American Hustle بازی خواهد کرد ۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
مارگو رابی در فیلم کارگردان American Hustle

مارگو رابی بازیگر مشهور و ایفاگر نقش «هارلی کویین» در فیلم Birds of Prey هم‌بازی کریستین بیل در فیلم بعدی «دیوید او راسل»، کارگردان American Hustle خواهد شد.

مارگو رابی امسال در مراسم اسکار امسال به خاطر فیلم Bombshell نامزد جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. او در سال ۲۰۱۹ علاوه بر Bombshell در فیلم Once Upon A Time in Hollywood هم حضور داشت. فیلم Birds of Prey که هفته‌ی پیش اکران خود را آغاز کرد، فروشی پایین‌تر از انتظارات داشت. مارگو رابی در فیلم بعدی «دیوید او راسل» کارگردان آثاری چون American Hustle و The Fighter قرار است نقش مقابل کریستین بیل را بازی کند.

دیوید او راسل علاوه بر کارگردانی، نویسندگی این فیلم را هم بر عهده دارد و شرکت New Regency تهیه‌کننده‌ی آن خواهد بود. او راسل در این پروژه با Matthew Budman تهیه‌کننده‌ی اجرایی فیلم‌های Joy و American Hustle همکاری خواهد که سومین تجربه‌ی مشترک آن‌ها محسوب می‌شود. این فیلم اولین اثر او راسل از سال ۲۰۱۵ میلادی و فیلم Joy است. در حال حاضر این فیلم هیچ نامی ندارد و جزئیاتی از فیلمنامه‌اش هم در دست نیست.

مارگو رابی در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فیلم The Suicide Squad است؛ اثری به کارگردانی «جیمز گان» که در واقع یک بازآفرینی برای فیلم Suicide Squad در سال ۲۰۱۶ محسوب می‌شود. کریستین بیل در سال ۲۰۱۹ میلادی فیلم Ford v Ferrari را داشت که به خاطرش نامزد جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد در مراسم گلدن گلاب شد. خود فیلم توانست جایزه‌ی بهترین تدوین را در مراسم اسکار ۲۰۲۰ تصاحب کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments