بازیگر Man of Steel موافقت خود را با انتشار اسنایدر کات Justice League اعلام کرد

مایکل شنون: زک اسنایدر فردی وظیفه‌شناس و سخت‌کوش است

بازیگر Man of Steel

مایکل شنون (Michael Shannon) بازیگر Man of Steel در جدیدترین صحبت‌های خود به حمایت از اسنایدر کات Justice League پرداخت.

فیلم Justice League بخش‌های پایانی فاز پس‌تولید را پشت سر می‌گذاشت که زک اسنایدر (Zack Snyder) به دلیل خودکشی دخترش مجبور به ترک پروژه شد. استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز مدت کوتاهی بعد جاس ویدون (Joss Whedon) را به تیم اضافه کردند تا کار را به اتمام برساند اما از آن‌جایی که چشم‌انداز متفاوتی داشت، تصمیم گرفت تعدادی از صحنه‌ها را دوباره فیلمبرداری کند. پنجمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی سرانجام روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و نه تنها بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد، بلکه در باکس آفیس هم عملکرد قابل‌قبولی نداشت.

در ابتدا به نظر می‌رسید تفاوت‌هایd میان نسخه‌ی مد نظر زک اسنایدر و جاس ویدون تنها به چند صحنه ختم می‌شود اما بعدها مشخص شد ویدون بسیاری از شخصیت‌ها را حذف و همچنین جملات طنزآمیز را در راستای تغییر حال و هوا به فیلم اضافه کرد. مخاطبان با خواندن جزئیات لو رفته به این نتیجه رسیده بودند که نسخه‌ی اسنایدر از جذابیت بالاتری برخوردار است. از همین رو، جنبش ReleaseTheSnyderCut را ایجاد کرده و خواستار انتشارش شدند. تلاش‌های چند ساله نتیجه داد و استودیوی وارنر و سرویس HBO Max قصد دارند آن را سال آینده‌ی میلادی منتشر کنند.

مایکل شنون (Michael Shannon) که نقش جنرال زاد را در Man of Steel بر عهده داشت، چندی پیش در پادکست Car Con Carne حضور پیدا کرد. در بخشی از گفتگو بحث به سمت اسنایدر کات Justice League کشیده شد و این بازیگر آمریکایی هم حمایت خود را صراحتا اعلام کرد:

حس می‌کنم دوست من زک اسنایدر شرایط سختی را پشت سر گذاشته است. او به‌طور همزمان درگیر مشکلات خانوادگی و کاری بود. زک، فردی شیرین، مهربان، آرام، وظیفه‌شناس و سخت‌کوش است و امیدوار هستم انتشار این نسخه از فیلم او را به هدفش، هر چیزی که هست، برساند؛ چون لیاقتش را دارد.

این بازیگر در ادامه‌ی صحبت‌های خود به انتخابش برای حضور Man of Steel پرداخت و آن را اتفاقی «باورنکردنی» توصیف کرد:

هنوز هم باورم نمی‌شود که زک اسنایدر تماس گرفت و خواست آن نقش را بپذیرم. نقش ژنرال زاد چیزی نبود که بازیگری مثل من بتواند به آن دست پیدا کند. به هر حال، او نقش را به من سپرد و بابت این موضوع خدا را شکر می‌کنم.

از آثاری که مایکل شنون اخیرا در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخته می‌توان Knives Out را نام برد. این اثر رازآلود اواخر سال گذشته‌ی میلادی به سینماهای آمریکا رفت و نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه به فروشی معادل ۳۰۴ میلیون دلار دست یافت. داستان درباره‌ی قتل یک نویسنده‌ی ثروتمند و ورود یک کارآگاه خصوصی به ماجرا برای پیدا کردن قاتل است. به جز شنون بازیگران شناخته‌شده‌ی دیگری هم در آن حضور داشته‌اند که برای مثال می‌توان به دنیل کریگ (Daniel Craig)، کریس ایونز (Chris Evans)، آنا د آرماس (Ana de Armas) و جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا