1%
  • 10/10

اکران Deadpool and Wolverine در چین بخش‌های مهمی از داستان را فاش کرد

دیگر جای نگرانی نیست!

اکران Deadpool and Wolverine در چین بخش‌های مهمی از داستان را فاش کرد ۱۹ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
اکران Deadpool and Wolverine

اکران Deadpool and Wolverine در کشور چین به افشای بخش قابل توجهی از داستان و صد البته پایان یافتن نگرانی‌ها منجر شده است.

تنها محصول سینمایی مارول در سال جاری میلادی، یعنی Deadpool and Wolverine طی هفته‌های آتی روی پرده نقره‌ای می‌آید. به منظور افزایش هایپ موجود پیرامون این اثر، مارول و والت دیزنی تصمیم گرفته‌اند حدودا ۴۰ دقیقه ابتدایی را بصورت محدود و تنها برای تعدادی از طرفداران اکران کنند. این روند آغاز شده و یکی از اولین شهرهایی که اکران در آن رخ داده، شانگهای چین بوده است.

اگرچه برای قضاوت زود بنظر می‌رسد، ظاهراً با اثری فوق العاده طرف هستیم. ۴۰ دقیقه ابتدایی فیلم Deadpool and Wolverine بابت صحنه‌های اکشن، طنز، المان‌های احساسی و موسیقی متن خود تحسین مخاطبان را برانگیخته و حتی گروهی عقیده دارند بهتر از Avengers: Endgame خواهد بود. در ضمن، نگرانی‌هایی طی هفته‌های گذشته بوجود آمده بود مبنی بر اینکه بخش عمده داستان در تریلرها و تیزرها لو رفته و فیلم چیز جدید چندانی برای ارائه ندارد.

به لطف اکران Deadpool and Wolverine در چین جزئیات بیشتری از این فیلم منتشر شده است. قبل از هر چیز باید گفت این توضیحات از زبان چینی به انگلیسی ترجمه شده و ممکن است اشتباهاتی وجود داشته باشد. همچنین طرفدارانی که توانستند به تماشای ۴۰ دقیقه ابتدایی بپردازند، تاکید داشتند کمئوهایی که در تریلرها و تیزرها به نمایش گذاشته شده، تنها برای ابتدای داستان بوده و تعداد کمئوها بسیار بیشتر است.

مخاطبان چینی نوشته‌اند واریانت‌های مختلف ولورین (Wolverine) از جمله نسخه زامبی در Deadpool and Wolverine حضور دارند. این موضوع برای ددپول (Deadpool) هم صدق کرده و با واریانت‌های مختلفش ملاقات می‌کنیم. آن‌ها همچنین معتقد هستند با توجه به صدای لیدی ددپول، نقش این شخصیت را بلیک لایولی (Blake Lively) ایفا می‌کند. همچنین گفته‌اند میان فیلم و پایان بندی Logan ارتباط خشونت آمیزی وجود دارد. از همه مهمتر، تاکید شده شاهد مبارزه ولورین و هالک (Hulk) خواهیم بود.

فیلم Deadpool and Wolverine از تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۶) جولای اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

19 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments