#مهسا_امینی

مدس میکلسن از ایفای نقش به‌ جای جانی دپ می‌گوید

او برای جانی دپ و امبر هرد آرزوی موفقیت کرده است

مدس میکلسن و جانی دپ

مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) با تایید خبر حضورش در فیلم Fantastic Beasts 3 از شرایط جایگزین شدن به‌جای جانی دپ می‌گوید.

در هفته‌های اخیر تغییرات غیرمنتظری برای تیم بازیگری Fantastic Beasts 3 اتفاق افتاد. پس از آن‌که جانی دپ مجبور شد از ایفای نقش در فیلم جانوران شگفت‌انگیز استعفا بدهد، برادران وارنر مدس میکلسن را به‌عنوان بازیگر نقش گریندل والد انتخاب کرد. این خبر باعث ناراحتی جانی دپ شد اما از طرفی دیگر، عده‌ی زیادی عقیده دارند میکلسن می‌تواند به خوبی از عهده‌ی این نقش بربیاید. میکلسن بازیگر سریال پرطرفدار هانیبال است که در عناوین مشهوری مثل The Hunt و Age of Uprising هم ایفای نقش داشته است. حالا این بازیگر دانمارکی نظر خود را درمورد اتفاقات پیش آمده گفته است.

مدس میکلسن در مصاحبه‌ای که با اینترتیمنت ویکلی (Entertainment Weekly) داشته، می‌گوید حضور او در سومین فیلم جانوران شگفت‌انگیز از نظر شغلی اتفاق هیجان‌انگیز و مثبتی محسوب می‌شود. البته، او عقیده دارد اتفاقات پیش آمده بسیار شکه‌کننده و غم‌انگیز است. او برای امبر هرد و جانی دپ آرزوی موفقیت کرده و امیدوار است هر دو هرچه زودتر به مسیر عادی زندگی خود برگردند.

این هنرپیشه‌ی دانمارکی می‌گوید درمورد نقش‌آفرینی به‌جای جانی دپ چالش‌هایی وجود دارد اما او تلاش می‌کند تا این پروژه به خوبی پیش بروند. سری جذاب جانوران شگفت‌انگیز به تقابل دو گروه از جادوگران می‌پردازد که هر کدام اهداف متفاوتی دارند و در مقابل یک‌دیگر قرار می‌گیرند. تا کنون دو فیلم از این عنوان منتشر شده که استقبال خوبی هم به‌دست آورده‌اند. جالب است بدانید خط داستانی جانوران شگفت‌انگیز سال‌ها قبل از اتفاقات سری هری پاتر اتفاق افتاده است.

لازم به ذکر است که تاریخ اکران Fantastic Beasts 3 برای ۱۵ ژوئیه‌ی سال ۲۰۲۲ میلادی (مصادف با ۲۴ تیر ماه سال ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. این فیلم در حال حاضر در مرحله‌ی فیلمبرداری قرار دارد و استودیوی برادران وارنر مشغول توسعه‌ی آن است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا