1%
  • 0/10

تار حیات و مادام وب در تریلر فیلم Spider-Verse 2 دیده شدند

محافظ عنکبوتی‌ها دیده شد!

تار حیات و مادام وب در تریلر فیلم Spider-Verse 2 دیده شدند ۰ ۰۵ دی ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
تریلر فیلم Spider-Verse 2

در جدیدترین تریلر فیلم Spider-Verse 2 ظاهرا تار حیات و مادام وب (Madame Web) دیده شده‌اند، در حالی که این شخصیت در آینده فیلم مختص به خود را خواهد داشت.

در یکی از سکانس‌های تریلر تازه منشتر شده از انیمیشن مورد انتظار Spider-Verse 2 می‌توان دید که ظاهرا شخصیت مادام وب دیده می‌شود. حال این موضوع در حالی دارای اهمیت است که سونی پیکچرز (Sony Pictures) به زودی قصد دارد تا یک اثر سینمایی درباره این شخصیت را بسازد! با این حساب، نه تنها دنیای ویدیو گیم در جهان مولتی ورسی اسپایدرورس دخیل است، بلکه می‌توان انتظار داشت که شخصیت‌های جهان لایو اکشن (مانند مرد عنکبوتی‌های توبی مگوایر و تام هالند) نیز در انیمیشن‌های آینده مرد عنکبوتی حاضر شوند.

 

با این وجود، باید بدانید که مادام وب در مولتی ورس مارول نقش بسیار مهمی دارد و از تار حیات یا همان Web of Life قدرت می‌گیرد. ما تار حیات را پیش‌تر در انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse هم دیده بودیم، اما اینبار ظاهرا در عنوان Across The Spider-Verse بیشتر به آن پرداخته خواهد شد.

مادام وب در تریلر فیلم Spider-Verse 2

در تریلر منتشر شده از انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Into The Spider-Verse می‌توان جزئیات بسیار زیادی را دید. ما در مطلب‌های گذشته حتی سعی کردیم تا نام برخی از عنکبوتی‌های دیده شده در این تریلر را برای شما دنبال کنیم، اما نکته قابل توجه اینجاست که این لیست همچنان ادامه دارد و هر روز اطلاعات تازه‌ای درباره آن توسط طرفداران منتشر می‌شود.

در جدیدترین جزئیات منتشر شده از این تریلر، می‌توان دید که مرد عنکبوتی 2099 به دنبال مایلز مورالز (Miles Morales) حرکت می‌کند، در حالی که او داخل یک محفظه ایستاده و عنکبوت بزرگی که مرتبط با شخصیت مادام وب است، از او مراقبت می‌کند. مادام وب در آینده دنیای سینمایی مارول و همچنین سونی نقش بسیار مهمی را بازی خواهد کرد، اما آیا او را می‌شناسید؟

مادام وب کیست و تار حیات چیست؟

در واقع تار حیات چیزی است که به واسطه آن، عنکبوتی‌ها در هر جهان به نحوی به یکدیگر وصل می‌شوند. در واقع این موضوع باعث می‌شود تا این کاراکتر نسبت به سایر شخصیت‌های ابرقهرمان، پیشینه بسیار پیچیده‌تری داشته باشد و بتواند با سایر نسخه‌های خود در جهان موازی ارتباط برقرار کند. تارهایی که تقدیر و زندگی مرد و زن‌های عنکبوتی را به همدیگر مرتبط می‌کنند، هرکدام نشان دهنده یک اتفاق و جهان موازی بوده و تار حیات نامیده می‌شوند.

این تارها می‌توانند به شخصیت‌های عنکبوتی مثل پیتر پارکر (Peter Parker) و مایلز مورالز (Miles Morales) قدرت‌های خاصی را بدهند؛ درست مثل شخصیت مادام وب که در مرکز آن ایستاده و توسط یک عنکبوتی ۸ پا کنترل می‌شود. در واقع مادام وب کسی است که از جهان موازی و تارهای حیات مراقبت می‌کند؛ طوری که اگر جهان یک مرد عنکبوتی بابت اتفاقاتی خاص در خطر باشد، احتمالا باید منتظر حضور و دخالت او باشید، بخصوص اگر نابودی یک جهان به آسیب کلی به جهان موازی منجر شود.

به همین دلیل نیز ظاهرا در تریلر فیلم Spider-Verse 2 مرد عنکبوتی 2099 قصد دارد تا مایلز و جهانش را تهدید کند، اما توسط مادام وب از او محافظت می‌شود. در نظر داشته باشید که حضور شخصیت مادام وب با بازی داکوتا جانسون (Dakota Johnson) در فیلم اختصاصی این کاراکتر تایید شده و حال نیز در جهان انیمیشنی حاضر شده است. بدین ترتیب، شاید در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول که بحران‌های مولتی ورسی در آن‌ها مطرح می‌شود، شاهد حضور شخصیت مادام وب باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments