برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جرج میلر نخستین اطلاعات را از داستان فیلم Mad Max: The Wasteland منتشر کرد

او می‌داند

جرج میلر نخستین اطلاعات را از داستان فیلم Mad Max: The Wasteland منتشر کرد ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
داستان فیلم Mad Max: The Wasteland

جرج میلر، فیلمساز استرالیایی، در بخشی از مصاحبه اخیر خود با Entertainment Weekly نخستین اطلاعات را از داستان فیلم Mad Max: The Wasteland منتشر کرد.

پس از اینکه مجموعه فیلم‌های مد مکس (Mad Max) با اکران Mad Max: Fury Road احیا شد و بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار گرفت، گمان می‌شد تام هاردی (Tom Hardy) برای قسمت جدید بازمی‌گردد. در کمال ناباوری، این اتفاق رخ نداد؛ زیرا جرج میلر تصمیم گرفت به جای نمایش ادامه ماجراجویی‌های مکس، یک پیش درآمد ساخته و سرگذشت فیوریوسا را به تصویر بکشد.

قسمت جدید مد مکس تحت عنوان Furiosa: A Mad Max Saga شناخته شده و طی روزهای آتی روی پرده نقره‌ای می‌آید. همانطور که در پاراگراف پیشین اشاره شد، این اثر به فیوریوسا پرداخته و نشان می‌دهد چطور از مادرش دزدیده و مجبور شد بقیه سال‌های زندگی خود را در زمین‌های خشک و بی آب و علف بگذراند. همچنین فاش می‌شود فیوریوسا چطور به متحدی برای جو جاویدان تبدیل شد.

جرج میلر (George Miller) به بهانه نزدیک شدن به اکران عمومی Furiosa: A Mad Max Saga مصاحبه‌ای را با رسانه Entertainment Weekly انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود نخستین اطلاعات را از داستان فیلم Mad Max: The Wasteland به اشتراک گذاشت. برخلاف انتظار، The Wasteland یک دنباله نبوده و پیش درآمدی برای Mad Max: Fury Road خواهد بود:

حین آماده شدن برای ساخت Mad Max: Fury Road، نوشتیم یک سال قبل از اینکه با او در این فیلم ملاقات کنیم چه اتفاقاتی برایش رخ داد.

نویسندگان می‌دانند چه اتفاقی برای مکس افتاد و یک داستان کامل بر اساس آن داریم. اگر شانسش را داشته باشم، دوست دارم فیلمش را بسازم.

چه بازیگرانی در فیلم Furiosa: A Mad Max حضور دارند؟

شارلیز ترون (Charlize Theron) بدلیل سن بالا بازنگشته و جای خود را به آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) داده است. این بازیگر آمریکایی آثار شاخصی مانند سریال The Queen’s Gambit و انیمیشن The Super Mario Bros. Movie را در پرونده هنری خود دارد. کریس همسورث (Chris Hemsworth) هم که بواسطه نقش ثور شناخته می‌شود، شخصیت منفی را به تصویر کشیده است.

Mad Max: The Wasteland نام موقت ششمین فیلم مد مکس بوده و مشخص نیست این اثر با چه عنوانی و در چه سالی اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments