1%
  • 0/10

بازی Quake 6 احتمالا در دست ساخت قرار دارد

شاید هم ولفنشتاین جدید

بازی Quake 6 احتمالا در دست ساخت قرار دارد ۰ ۰۹ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ساخت Quake 6

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی ماشین گیمز جدا از توسعه بازی ایندیانا جونز، روی ساخت بازی Quake 6 نیز مشغول به کار است.

ماشین گیمز به عنوان یکی از استودیوهای زیرمجموعه شرکت بتزدا توسعه فرنچایزهای پرطرفداری از جمله ولفنشتاین را در کارنامه خود دارد که در حال حاضر اعضای این استودیو به طور ویژه روی ساخت بازی جدید ایندیانا جونز تحت عنوان Indiana Jones and the Great Circle تمرکز کرده‌اند.

با این حال، گزارش‌ها نشان می‌دهد که بازی ایندیانا جونز تنها پروژه در دست توسعه ماشین گیمز نیست و اعضای این استودیو به طور همزمان روی ساخت چندین بازی جدید دیگر نیز فعالیت می‌کنند. در واقع، طبق اطلاعات منتشر شده در پروفایل اعضای ماشین گیمز، این استودیو چند پروژه مختلف با بودجه‌های گوناگون در دست ساخت دارد.

برخی از این پروژه‌ها بودجه چند صد هزار دلاری دارند و این در حالی است که برای یک سری از پروژه‌ها، بودجه‌های چند صد میلیون دلاری در نظر گرفته شده است. بر این اساس، ممکن است که یکی از این پروژه‌ها با بودجه کلان مربوط به بازی Quake 6 باشد که در سکوت خبری روند توسعه خود را پشت سر می‌گذارد.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که تا به امروز شایعه‌های متعددی در رابطه با ساخت بازی جدید از سری Quake به گوش رسیده که با استناد بر این گمانه‌زنی‌ها و اطلاعات به دست آمده، توسعه این عنوان چندان دور از انتظار نیست. از طرفی، گروهی معتقد هستند این پروژه ممکن است بازی Wolfenstein 3 باشد. در هر حال، این بازی هرچه که باشد، احتمالا به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد.

ناگفته نماند که بازی ایندیانا جونز هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما گفته شده در ادامه سال ۲۰۲۴ میلادی به طور انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه خواهد شد. طبق معمول، مشترکین گیم پس از همان ابتدا می‌توانند بازی را به طور رایگان تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments