1%
  • 0/10

تماشا کنید: اولین تریلر گیم پلی بازی Indiana Jones

آغاز یک سفر پرخطر

تماشا کنید: اولین تریلر گیم پلی بازی Indiana Jones ۰ ۲۹ دی ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

استودیو ماشین‌گیمز دقایقی قبل در جریان رویداد ایکس باکس اولین تریلر گیم پلی بازی Indiana Jones را به اشتراک گذاشت.

در نهایت انتظارها به پایان رسید و همان‌طور که ردموندی‌ها وعده داده بودند، در جریان مراسم ایکس باکس دولوپر دایرکت اولین تریلر از گیم پلی بازی اکشن ماجراجویی Indiana Jones and the Great Circle پخش شد. بر اساس این ویدیو، ظاهرا اتفاقات بازی در میان رویدادهای Raiders of the Lost Ark و The Last Crusade جریان دارد.

همچنین، شما در این بازی در نقش شخصیت ایندیانا جونز با ظاهری شبیه به هریسون فورد و صداپیشگی تروی بیکر سفر پرخطر و فراز و نشیبی را از خرابه‌های معبد گرفته تا پایگاه‌های نازی‌ها، صحرای مصر و شهر واتیکان آغاز می‌کنید. در همین حین، شاهد امریک واس در نقش آنتاگونیست اصلی بازی هستیم.

علاوه بر این‌ها، تریلر جدید بازی نشان می‌دهد که این عنوان در درجه اول یک تجربه اول شخص خواهد بود که البته به نحوی در کات سین‌ها با المان‌های سوم شخص نیز ترکیب شده است. این باستان‌شناس معروف باید از تهدیدها جان سالم به درببرد که در این مسیر گاها باید به طور مخفیانه از دشمن‌ها عبور کرده و در عین حال، در برخی مواقع نیز به سراغ مبارزه تن به تن برود.

همان‌طور که انتظار دارید، در این بازی تاکید زیادی روی پازل‌ها شده و بازیکنان برای کنجکاوی خود، پاداش می گیرند. شلاق نمادین نیز نقش مهمی را در بازی ایفا می‌کند؛ به طوری که از آن می‌توانید به عنوان یک سلاح در نبردها استفاده کنید یا در هنگان مخفی کاری، حواس دشمنان را پرت کنید.

بازی ایندیانا جونز هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد، اما طبق گفته شرکت بتزدا، در ادامه سال ۲۰۲۴ میلادی به صورت انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر خواهد شد. ناگفته نماند که بازی از همان روز اول عرضه به سرویس اشتراکی گیم پس اضافه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments