#مهسا_امینی

آیا بازی Wolfenstein 3 لو رفت؟

انحصاری ایکس باکس؟

Wolfenstein 3

به نظر می‌رسد که بازی Wolfenstein 3 توسط سازنده‌ی آن، یعنی MachineGames لو رفته است و احتمال می‌رود که به زودی شاهد رونمایی از آن باشیم!

یک بازی‌ساز شاغل در استودیوی MachineGames کمپانی بتزدا، خبر از ساخت بازی Wolfenstein 3 داده است. این استودیو هنوز ساخت نسخه‌ی سوم بازی ولفنشتاین را تا الان اعلام نکرده و  فقط تائید شده که استودیوی MachineGames در حال حاضر به سختی روی یک پروژه‌ی دیگر در کنار بازی ایندیانا جونز کار می‌کند. اگر به سابقه‌ی ۱۰ سال اخیر این استودیو نگاهی بیندازیم، متوجه خواهیم شد که به احتمال زیاد ممکن است Wolfenstein 3 در کنار ایندیانا جونز در حال ساخت باشد!

این موضوع در پروفایل شخصی لینکدین آقای تیمو کیویکانگاس کشف شده و او یک طراح ارشد بازی شاغل در استودیوی MachineGames به شمار می‌آید. در توضیحات نوشته شده است که این فرد در حال حاضر روی پروژه‌ی ایندیانا جونز کار می‌کند. البته یک مورد جالب دیگر نیز به چشم می‌خورد. او اعلام کرده که به عنوان Lead Game Designer روی یک پروژه‌ی معرفی‌نشده کار می‌کند. او جزئیات دیگری در این مورد نداده است.

به دلایلی، احتمال می‌رود که این پروژه در واقع بازی Wolfenstein 3 باشد. مهم‌ترین دلیل هم این است که بسیاری از افراد شاغل در بتزدا پیش از این، تائید کردند که علاقه‌مند به ساخت نسخه‌ی سوم سری هستند و آقای پیت هینز، رئیس بتزا در سال ۲۰۱۸ گفته که «ما قطعا ولفنشتاین ۳ را می‌سازیم». با این‌که Wolfenstein: Youngblood نتوانست به موفقیت نسخه‌های قبلی برسد، اما MachineGames مصمم است تا Wolfenstein 3 را بسازد و آب رفته را به جوی برگرداند.

با این‌که قطعا Wolfenstein 3 برای هر کسی هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد، نباید فراموش کرد که MachineGames و بتزدا هم‌اکنون متعلق به Xbox Game Studios هستند و احتمال می‌رود که این بازی فقط روی پلتفرم‌های ایکس باکس و پی‌سی عرضه شود و خبری از انتشار آن روی پلتفرم‌های پلی استیشن و نینتندو نباشد.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید که MachineGames مشغول کار روی Wolfenstein 3 است؟ ممنون می‌شویم که برای ما کامنت بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا