#مهسا_امینی

اولین تریلر از انیمیشن Luca، محصول جدید Pixar منتشر شد

یک روایت جذاب از دو دوست

Pixar و Walt Disney Pictures به تازگی اولین تریلر از انیمیشن Luca را منتشر کرده‌اند. این اثر مورد انتظار در تاریخ ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۸ خرداد ۱۴۰۰) به روی پرده‌ی سینماها خواهد رفت.

استودیوی انیمیشن‌سازی Pixar پس از چند سال که بیشتر وقت خود را برای ساخت دنباله‌هایی برای چند انیمیشن محبوبش صرف کرده بود، دوباره به تولید انیمیشن‌های کاملا جدید روی آورده است. پس از اکران Incredibles 2 در سال ۲۰۱۸ و Toy Story 4 در سال ۲۰۱۹ که موفق به دریافت جایزه‌ی اسکار بهترین انیمیشن شد، این استودیو در سال گذشته‌ی میلادی ابتدا Onward را به روی پرده‌ی سینماها برد و سپس انیمیشن تحسین‌شده‌ی Soul که از شانس‌های اصلی دریافت جایزه‌ی اسکار بهترین انیمیشن امسال است را از سرویس اشتراکی Disney Plus پخش کرد. اکنون جدیدترین ساخته‌ی Pixar در راه است و در تابستان سال میلادی جاری شاهد اکران آن خواهیم بود.

استودیوی Pixar به تازگی اولین تریلر از انیمیشن Luca، اثر جدید و مورد انتظار خود را منتشر کرده است. این انیمیشن نخستین تجربه‌ی کارگردانی انریکو کازاروزا که سابقه‌ی کار بر روی آثاری از جمله Ice Age ،Robots ،Ratatouille ،Up و Soul را دارد، خواهد بود. مایک جونز، نویسنده‌ی انیمیشن Soul و جسی اندروز، نویسنده‌ی اقتیاس سینمایی Every Day، وظیفه‌ی نویسندگی انیمیشن Luca را بر عهده دارند.

این طور که به نظر می‌رسد، انیمیشن Luca درباره‌ی دو دوست با نام‌های لوکا و آلبرتو است که یکی از آن‌ها یک هیولای دریایی دریاییست. این تریلر بسیار کوتاه و مختصر است، اما به خوبی نشان می‌دهد که Pixar با این اثر نیز قصد دارد یک مفهوم بسیار مهم را با یک روایت کاملا انسانی به تصویر بکشد. دو شخصیت اصلی این انیمیشن، خاطرات خوبی را باهم در تابستان و ریویرای ایتالیا می‌سازند، اما آن‌ها هر دو، هیولای دنیای یک دیگر به حساب می‌آیند. مردمان ایتالیا چندان با موجودات دیگر مهربان نیستند و انیمیشن Luca در هسته‌ی اصلی داستان خود به پذیرش افرادی که با ما متفاوت هستند، می‌پردازد و می‌خواهد یک پیام مهم را به مخاطبان خود برساند. ساخته‌های Pixar معمولا انیمیشن‌های خانوادگی هستند، اما همواره نکات ارزشمندی را برای بزرگسالان نیز دارند. انتظار می‌رود مانند دیگر آثار این استودیو، بازهم شاهد یک روایت جذاب دیگر باشیم.

انیمیشن Luca در تاریخ ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۸ خرداد ۱۴۰۰) در سینماها اکران خواهد شد. جیکوب ترمبلی، جک دیلن گریزر، اما برمن، مایا رودولف، مارکو باریکلی، جیم گافیگان و ساوریو ریاماندو از جمله افرادی هستند که در این انیمیشن به صداپیشگی پرداخته‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا