#مهسا_امینی

بازی Lord of the Rings Online به کنسول‌های نسل جدید خواهد آمد

علاوه بر راهیابی ارباب حلقه‌ها به نسل بعدی، پیشرفت‌های گرافیکی و فنی نیز در راه است!

بازی Lord of the Rings Online به کنسول‌های نسل جدید خواهد آمد

توسعه دهندگان عنوان MMO ارباب حلقه‌ها، یعنی بازی Lord of the Rings Online، در حال برنامه‌ریزی برای عرضه به‌روز‌رسانی‌های گسترده‌ در آینده هستند و به نظر می‌رسد انتشار نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس ایکس‌ | اس بخشی از این آپدیت باشد.

ناشر این عنوان، Daybreak Game Company در اوایل ماه دسامبر (آذر) توسط شرکت سوئدی Enad Global 7 خریداری شده است. این کمپانی، اخیرا در یکی از جلسات توجیهی سرمایه گذاران (از طریق PCGamesN)، گفته که آپدیت‌های زیادی برای این MMO در دست کار دارد. به گفته Enad Global 7، این شرکت در تلاش است تا با پشوانه سریال تلویزیونی ارباب حلقه‌ها، که قرار است در سال ۲۰۲۱ در آمازون پخش ‌شود، زمان و سرمایه زیادی را وقف این بازی کند.

در بخشی از این ارائه گفته شده:

هدف ما برنامه‌ریزی برای به‌روزرسانی‌ جلوه‌های گرافیکی و بخش فنی بازی Lord of the Rings Online برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعدی است. با بهره‌برداری از مجموعه تلویزیونی ارباب حلقه‌ها که آمازون سرمایه‌گذاری گسترده‌ای در آن انجام داده است.

همچنین گفته شده این به روزرسانی‌ها برای سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه ریزی شده‌اند اما جزئیات بیشتری ارائه نشده است.

نکته جالب این است که بخش بازی‌های ویدیویی شرکت آمازون نیز، در حال کار بر روی یک عنوان MMO در دنیای Lord of the Rings است. البته این عنوان قرار نیست براساس سریال تلویزیونی ساخته شود. این بازی همچنین برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه خواهد شد. بنابراین به نظر می‌رسد کمپانی Daybreak قرار است تا با MMO جدید فرنچایز ارباب حلقه‌ها به رقابت با عناوین هم‌سبک بپردازد.

عنوان Lord of the Rings Online در سال ۲۰۰۷ میلادی (۱۳۸۶ شمسی) منتشر شده و از همان زمان با اکسپنشن‌های متعدد و سایر به‌روز‌رسانی‌ها، پشتیبانی شده است. این بازی طی زمان، دستخوش تغییراتی در پشت صحنه شده؛ به این دلیل که در ابتدا توسط برادران وارنر (Warner Bros) و استودیوی Turbine در بوستون ماساچوست توسعه یافته بود و بعدها استودیوی Standing Stone Games، توسعه آن را بدست گرفت.

ارباب حلقه‌های آنلاین یک بازی نقش آفرینی چند نفره یا MMORPG است که هم‌اکنون به صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا