جدیدترین قسمت فصل دوم سریال لوکی ارتباطی پنهان با فیلم Ant-Man 3 دارد

توجه به جزئیات مارول بی‌نظیره!

جدیدترین قسمت فصل دوم سریال لوکی ارتباطی پنهان با فیلم Ant-Man 3 دارد پارسا خلیلی ۰ ۰۴ آبان ۱۴۰۲ مارول
سریال لوکی

قسمت سوم فصل دوم سریال لوکی برخلاف دو قسمت پیشین ایستراگ‌های زیادی نداشت اما به‌لطف طرفداران تیزبین به‌تازگی ارتباطی پنهان با فیلم Ant-Man 3 کشف شده است.

بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام ویکتور تایملی، اولین واریانت یا نسخه مولتی‌ورسی کانگ فاتح که در سکانس پس از تیتراژ فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania معرفی شده بود، از سایه‌ها بیرون آمد و خیلی زود به یکی از مهره‌های اصلی بازی تبدیل شد، چراکه به عقیده لوکی و موبیوس، او تنها کسی است که می‌تواند مشکل بوجود آمده در بخش اتاق کنترل سازمان تناقضات زمانی (TVA) را برطرف کند. اوروبورس، شخصیت جدید سریال با بازی کی هوی کوان (Ke Huy Quan) در قسمت دوم هشدار داده بود که از بین رفتن نظم خط زمانی مقدس پیرو کشته شدن کانگ (He Who Remains)، به خلق خطوط زمانی منشعب شده بی‌شماری‌ منجر شده که پتانسیل نابود کردن مولتی‌ورس را دارند.

اوروبورس دستگاهی برای پایدار ساختن اتاق کنترل سازمان TVA درست کرده بود اما چون درب‌های اتاق کنترل بسته شدند، نتوانست مشکل را حل کند. به‌همین خاطر لوکی و موبیوس سعی داشتند ویکتور تایملی را برای ترک کردن خط زمانی خود متقاعد کنند. خوشبختانه علیرغم دردسرهایی که سیلوی درست کرد، آنها موفق شدند ویکتور تایملی را به سازمان TVA منتقل کنند. متاسفانه جدیدترین قسمت فصل دوم سریال لوکی با عنوان “1893” که توسط کسری فراهانی کارگردانی شده، ایستراگ و رفرنس‌های بزرگ به کمیک‌ها یا وقایع پیشین دنیای سینمایی مارول نداشت اما اخیرا یکی از طرفداران تیزبین ارتباطی پنهان با فیلم Ant-Man 3 کشف کرده که از هر ایستراگی بهتر است.

اواخر قسمت سوم، وقتی ویکتور تایملی به آزمایشگاه مخفی خود در ویسکانسین می‌رسد، دستگاه فلزی کوچکی را برمی‌دارد و از آن به‌عنوان «نقطه اوج کارش» یاد می‌کند. اگر با دقت به این دستگاه نگاه کنید، متوجه می‌شوید که نسخه اولیه و کوچک‌شده صندلی زمان کانگ فاتح است. در کمیک‌ها، صندلی زمان یکی از قدرتمندترین و بزرگترین اختراعات کانگ محسوب‌ می‌شود، زیرا توانایی سفر به هر نقطه از زمان و مکان در مولتی‌ورس را داراست. این صندلی چند ماه پیش در فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania نیز دیده شده بود ولی به‌خاطر نابود شدن هسته اصلیش، فعلا نتوانستیم شاهد قدرت و توانایی غیرقابل تصورش باشیم.

شاید استودیو مارول اخیرا مشکلات زیادی را تجربه کرده باشد، اما در زمینه توجه به جزئیات همچنان نظیر ندارد. امیدواریم در فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: The Kang Dynasty بتوانیم کانگ را حین استفاده از صندلی زمان ببینیم.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا