جدیدترین تریلر سریال Loki از ماموریت خدای شرارت در سازمان واریانس زمان می‌گوید

سریال Loki همزمان با دهمین سالگرد اکران فیلم Thor منتشر می‌شود

جدیدترین تریلر سریال Loki بیش از پیش از ماموریت خدای شرارت و فریبکاری، لوکی در سازمان واریانس زمان (Time Variance Authority) به طرفداران می‌گوید.

سریال Loki همزمان با دهمین سالگرد اکران فیلم  Thor قسمت اول این فرنچایز، در روز نهم ماه ژوئن و در کمتر از یک ماه دیگر توسط دیزینی پلاس منتشر خواهد شد. نزدیک به یک ماه از آخرین اثر منتشر شده از استودیو مارول یعنی سریال محبوب The Falcon and the Winter Soldier گذشته و فیلم جدید این استودیو Black Widow  تا ماه July اکران نخواهد شد. در این فاصله زمانی سریال Loki وارد میدان شده و در ماه ژوئن منتشر می‌شود. 

در این سریال آن نسخه از لوکی را می‌بینیم که با توجه به آنچه در  فیلم Avengers: Endgame دیدیم، تسراکت را دزدید و از دست انتقامجویان و ثور فرار کرد. لوکی با فرار خود در خطوط زمانی اختلال ایجاد کرده و باعث دردسر‌هایی شده است. با توجه به همین امر مامورین سازمان واریانس زمان (TVA) او را دستگیر کرده‌ و به زندان زمان می‌برند. 

سازمان واریانس زمان، سازمانی است که در آن از خطوط زمانی محافظت شده و از بهم خوردن تایم‌لاین‌ها و نظم زمانی جلوگیری می‌شود. در این سازمان لوکی با ماموری به نام موبیوس ام. موبیوس (Mobius M. Mobius) با بازی اوون ویلسون (Owen Wilson) و قاضی این سازمان  راوانا لکسوس رنسلایر (Judge Ravonna Lexus Renslayer) با بازی گوگو امبتا-را (Gugu Mbatha-Raw)، شخصیت‌هایی که در کتاب‌های کامیک با کانگ فاتح (Kang the Conqueror)، در ارتباط هستند؛ آشنا شده و از او درخواست می‌شود تا با سازمان همکاری کرده و دردسرهایی که توسط او ایجاد شده است را حل و فصل کند. لوکی راه دیگری جز قبول این پیشنهاد ندارد؛ چراکه در غیر این صورت توسط این سازمان کشته می‌شود. 

با توجه به مفهوم خطوط زمانی متفاوت و جهان‌های موازی متعدد، که در آینده در آثاری مانند Doctor Strange in the Multiverse of Madness، Spider-Man: No Way Home و ?…What If بیشتر با آن‌ها آشنا خواهیم شد، به نظر می‌رسد که لوکی و این سریال نیز می‌تواند به نحوی با آن‌ها در ارتباط باشد و ذهن مخاطبین را برای چنین مفاهیمی و این دنیای به مراتب گسترده‌تر از آنچه پیشتر دیده‌ایم آماده کند.

در جدیدترین تریلر سریال Loki که با عنوان ساعت (Clock) منتشر شد، بیش از پیش از مامورت‌های لوکی برای سازمان واریانس زمان در می‌یابیم. با توجه به این تریلر دقایق در حال سپری شدن بوده و زمان به زودی می‌گذرد؛ و مهلت لوکی و دیگر اعضای سازمان واریانس که در مامورت‌های او در کنار لوکی هستند در حال تمام شدن است. هر چه سریع‌تر لوکی و همکارانش باید مامورات را به اتمام برسانند. در این تریلر جدید باری دیگر لوکی را در صحنه‌هایی اکشن می‌بینیم که به کمک خنجرهای  زیبا و معروف خود به مبارزه و نبرد می‌پردازد. 

در جدیدترین تریلر سریال Loki باری دیگر مکان‌های آشنا مانند اتاق تاجگذاری آزگارد (Asgardian throne room) را می‌بینیم، همچنین باری دیگر صحنه فرود لوکی از هواپیما در کت و شلوار مشکی رنگ خود، و ورود او به بایفراست (Bifrost). علاوه بر موارد فوق لوکی را می‌بینیم که یکی از دیالوگ‌های معروف خود در فیلم The Avengers را زمزمه می‌کند که می‌گوید، من لوکی هستم و اهداف والایی دارم. نکته مرموزی که همچنان در این تریلر هم دیده می‌شود، فردی است که با شنلی سیاه صورت و بدن خود را پوشانده و هویت او مشخص نیست. آیا او نسخه‌ای دیگر از خود لوکی است، یا او آنتاگونیست سریال است؟ در نهایت نیز باری دیگر صحنه مربوط به رئیس جمهور لوکی نشان داده می‌شود. 

سریال لوکی در دهمین سالگرد اکران فیلم Thor منتشر خواهد شد، زمانی که طرفداران مارول برای اولین بار با این شخصیت اعجاب انگیز آشنا شدند. از آن زمان فداکاری‌ها و همچنین خیانت‌ها و شرارت‌های بسیاری از لوکی دیده شد. او در فیلم The Avengers به عنوان یک ابر شرور حاضر شد و در فیلم‌های Thor: The Dark World به برادرش در گرفتن انتقام مادر خود کمک کرد. در فیلم Thor: Ragnarok مردم آزگارد را نجات داد و در نهایت در فیلم Avengers: Infinity War مانند یک قهرمان جان خود را فدا کرد. اکنون به کمک سریال لوکی که مختص شخصیت خود لوکی است بالاخره خدای شرارت از زیر سایه برادرش بیرون آمده و به تنهایی خواهد درخشید. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا