1%
  • 0/10

ملاقات ددپول و لوکی؟! تام هیدلستون پاسخ می‌دهد

وقتی پای TVA در میان است، هر چیزی امکان دارد

ملاقات ددپول و لوکی؟! تام هیدلستون پاسخ می‌دهد ۶ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ملاقات ددپول و لوکی

تام هیدلستون، بازیگر محبوب بریتانیایی، در مصاحبه اخیر خود به سوالی درباره ملاقات ددپول و لوکی در فیلم Deadpool and Wolverine پاسخ داده است.

منابع غیررسمی مدت‌ها قبل مدعی شده بودند فیلم Deadpool 3 و سریال Loki بهم مرتبط هستند. آن‌ها حتی وارد جزئیات شده و تاکید داشتند سازمان اختلالات زمانی به سراغ ددپول (Deadpool) رفته و او را دستگیر می‌کند. با انتشار اولین تریلر، مشخص شد تمامی ادعاها صحیح بوده و وید ویلسون بصورت ناخواسته به دفتر مرکزی سازمان اختلالات زمانی برده شده و اطلاعاتی درباره مولتی ورس بدست می‌آورد.

شخصیت لوکی (Loki) ارتباط نزدیکی با سازمان اختلالات زمانی دارد. اگرچه در ابتدا بعنوان یک تهدید دیده می‌شد، در ادامه به همکاری با اعضایش پرداخت و مولتی ورس را نجات داد. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، او حالا در مرکز مولتی ورس بوده و به تنهایی تمامی جهان‌ها را زنده نگه داشته است. با در نظر گرفتن این موارد، طرفداران احتمال می‌دهند ددپول حین گذشت و گذار در سازمان با خدای قصه‌ها مواجه شود.

تام هیدلستون (Tom Hiddleston) مصاحبه‌ای را انجام و در بخشی از آن به سوالی درباره ملاقات ددپول و لوکی پاسخ داد. مطابق انتظار، بازیگر بریتانیایی از ارائه یک جواب صریح که به گمانه زنی‌ها خاتمه دهد، سر باز زد:

نمی‌دانم. اگر هم حضور داشته باشم، اجازه ندارم آن را بگویم.

واقعاً اطلاعی ندارم. مارول در اقدامی درست از اطلاعاتش محافظت می‌کند.

قسمت سوم ماجراجویی‌های ددپول تحت عنوان Deadpool and Wolverine شناخته شده و همان‌طور که گفته شد، اولین تریلرش چندی پیش در دسترس قرار گرفت. با توجه به اطلاعاتی که اخیراً در وب سایت رسمی هیئت درجه بندی فیلم بریتانیا قرار گرفته، تریلر جدید آماده بوده و مدت زمانش ۱ دقیقه و ۳۴ ثانیه است. جزئیات بیشتری در دسترس نبوده و نمی‌دانیم این تریلر صحنه‌های کاملاً جدیدی را شامل می‌شود یا نسخه خلاصه‌تری از اولین تریلر است.

فیلم Deadpool and Wolverine از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments