برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تور تبلیغاتی جدیدترین سریال مارول بدون حضور بازیگران ادامه دارد

اعتصابات دست و پای بازیگران را بسته است!

تور تبلیغاتی جدیدترین سریال مارول بدون حضور بازیگران ادامه دارد ۰ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
جدیدترین سریال مارول

با ادامه داشتن اعتصابات هالیوود، دیزنی مجبور شده تور تبلیغاتی جدیدترین سریال مارول را بدون حضور بازیگران ادامه بدهد.

با توجه به اینکه انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) هنوز نتوانستند با استودیوهای کوچک و بزرگ هالیوود به توافق برسند، بازیگران فصل دوم سریال لوکی از جمله تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، اوون ویلسون (Owen Wilson) و سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) نمی‌توانند به‌هیچ وجه در تور تبلیغاتی فصل دوم سریال لوکی شرکت کنند. برای مقابله با این موضوع، استودیو مارول کوین رایت (Kevin Wright)، تهیه‌کننده اجرایی سریال را برای مصاحبه با مطبوعات فرستاده است.

رایت اخیرا در مراسم D23 Expo دیده شد و با پخش تریلری جدید پشت درب‌های بسته، کمی بیشتر درمورد ماجراجویی مولتی‌ورسی خدای شرارت صحبت کرد. طبق توصیف تماشاگران، داستان فصل دوم دقیقا از همان جایی آغاز می‌شود که فصل اول به پایان رسید. تریلر با نمایی از مجسمه کانگ شروع می‌شود، سپس خدای شرارت را از پنجره یکی از دفاتر سازمان TVA می‌بینیم که توسط موبیوس و چندین مامور تعقیب می‌شود. با از راه رسیدن موبیوس، او با یک وسیله نقلیه فرار کرده و به‌خاطر سرعت زیادش با اتاق کنترل تصادف می‌کند. اینجاست که لوکی با یوجین، همان مسئول بایگانی معرفی شده در فصل اول روبرو می‌شود اما قبل از اینکه بتواند خودش را معرفی کند در زمان جابجا می‌شود (همانطور که در تریلرها دیدیم).

حالا سوالی که مطرح می‌شود این است که نویسندگان و بازیگران هالیوود چه زمانی به سر کار بازخواهند گشت؟ انجمن نویسندگان آمریکا و اتحادیه بازیگران تا زمانیکه توافقی عادلانه با AMPTP (گروهی که استودیوهای فیلمسازی از طریق آن مذاکره می‌کنند) منعقد کنند، به اعتصاب خود ادامه خواهند داد. متاسفانه پایان یافتن اعتصابات کار چندان آسانی نیست. نویسندگان نگرانند چراکه احساس می‌کنند هر لحظه ممکن است با هوش مصنوعی جایگزین شوند و کارشان را برای همیشه از دست بدهند. بنابراین ابتدا نویسندگان که در وضعیت بحرانی قرار دارند باید با استودیوها هماهنگ شوند. تازه بعد از آنها، AMPTP می‌تواند مذاکرات خود را با اتحادیه بازیگران سینما آغاز کند.

جدیدترین سریال مارول، یعنی فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار لوکی برای پخش در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments