#مهسا_امینی

تولید فصل دوم Loki در یک قدمی قطعی شدن قرار دارد

مایکل والدرون به عنوان شورانر بازمی‌گردد

تولید فصل دوم Loki

طبق گزارشی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، مارول و والت دیزنی از هم اکنون برای تولید فصل دوم Loki برنامه‌ریزی کرده‌اند.

Loki، یکی از مورد انتظارترین سریال‌های سال ۲۰۲۱ میلادی بوده و قرار است پس از WandaVision و The Falcon and the Winter Soldier از طریق دیزنی پلاس در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد؛ دو سریالی که برای انتشار در ژانویه و مارس سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده‌اند. فصل نخست لوکی شش قسمت داشته و تحت نظارت مایکل والدرون (Michael Waldron) تولید شده است. او فرد تازه‌واردی در صنعت فیلم و سریال به شمار می‌رود. با این حال، موفق شده طی مدت زمان کوتاهی استعدادهای خود را به اثبات رسانده و نه تنها در ساخت تعدادی از قسمت‌های Rick and Morty مشارکت داشته باشد، بلکه به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی یکی از محصولات مهم مارول انتخاب شود.

لوکی در جریان Avengers: Endgame تسراکت را دزدید و با استفاده از آن تاریخ بشریت را طوری که می‌خواست تغییر داد. همین اقدامات باعث جلب توجه سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Agency) شده و ادامه‌ی داستان Loki را زمینه‌چینی می‌کند. مطابق انتظار، تام هیدلستون (Tom Hiddleston) بازگشته و نقش خدای شرارت را ایفا کرده است. نام اوون ویلسون (Owen Wilson)، ریچارد ای. گرانت (Richard E. Grant)، ساشا لین (Sasha Lane) و گوگو امباتا را (Gugu Mbatha-Raw) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. نقش گرانت و لین مشخص نیست اما می‌دانیم ویلسون و امباتا به عنوان اعضای سازمان TVA جلوی دوربین ظاهر می‌شوند.

طبق گزارشی که چندی پیش روی خروجی Deadline قرار گرفت، مایکل والدرون قرارداد تازه‌ای را با والت دیزنی امضا کرده است. طبق قرارداد جدید، والدرون به عنوان نویسنده‌ی فیلم جدید جنگ ستارگان به تهیه‌کنندگی کوین فایگی (Kevin Feige) انتخاب شده است. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از بازیگران، دست‌اندرکاران یا فیلمنامه‌ی این اثر در دسترس قرار ندارد. قرارداد جدید والدرون با والت دیزنی به همین یک مورد خلاصه نشده و فصل دوم Loki را هم در بر می‌گیرد. البته مشارکت او در ساخت ادامه‌ی سریال در صورتی رخ خواهد داد که مارول با تمدید سریال موافقت کند. به بیان دیگر، اگر سریال لایو اکشن لوکی بتواند به موفقیت مد نظر سازندگان خود دست یابد، فصل دوم چراغ سبز را دریافت کرده و والدرون بار دیگر شورانر خواهد بود.

Loki، تنها پروژه‌ی مرتبط با MCU نیست که در پرونده‌ی کاری مایکل والدرون دیده می‌شود. او وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه‌ی Doctor Strange in the Multiverse of Madness را هم بر عهده داشت. فاز تولید دومین اقتباس سینمایی دکتر استرنج اواخر نوامبر سال گذشته‌ی میلادی در لندن آغاز شد اما افزایش نرخ ابتلا به ویروس کرونا در لندن باعث توقف روند فیلمبرداری شده است. در حال حاضر مشخص نیست ضبط صحنه‌های باقی مانده از چه زمانی شروع می‌شود. در ضمن، سریال اختصاصی لوکی در مه سال جاری میلادی (مصادف با ۱۱ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد سال ۱۴۰۰) از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا