1%
  • 0/10

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تاریخ پخش فصل دوم سریال لوکی دستخوش تغییری کوچک شد

تغییری کوچک در برنامه‌های مارول

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تاریخ پخش فصل دوم سریال لوکی دستخوش تغییری کوچک شد ۴ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ مارول کپی لینک

دقایقی پیش استودیو مارول با انتشار ویدیویی تبلیغاتی تایید کرد که تاریخ پخش فصل دوم سریال لوکی دستخوش تغییری کوچک شده و دیگر قرار نیست در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) به دیزنی پلاس بیاید.

در حال حاضر همه نگاه‌ها به فصل دوم سریال لوکی دوخته شده است که قرار است ماجراجویی پرفراز و نشیب خدای شرارت تام هیدلستون (Tom Hiddleston) در دنیای سینمایی مارول را ادامه بدهد. از تصاویر تبلیغاتی مختلف گرفته تا تریلر جدیدی که در رویداد D23 Expo پشت درب‌های بسته برای حاضرین سالن به‌نمایش درآمد، کمپین بازاریابی سریال روند بسیار خوبی را طی کرده است.

با این حال، تور مطبوعاتی سریال شامل هیچ یک از ستارگان اصلی مانند تام هیدلستون، اوون ویلسون (Owen Wilson) یا سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) نخواهد شد، چراکه اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) همچنان ادامه دارد. اکنون با نزدیک شدن به ماه اکتبر، دیزنی و مارول ویدیوی تبلیغاتی جدیدی در فضای مجازی منتشر کردند که ضمن داشتن نگاهی ویژه به پشت صحنه و پروسه تولید، در اقدامی شوکه‌کننده و غیرمنتظره، تغییر کردن تاریخ پخش فصل دوم را تایید کرد.

همانطور که در پایان ویدیو تبلیغاتی نشان داده شد، فصل دوم سریال لوکی قراره یک روز زودتر به سرویس دیزنی پلاس بیاید. اگر استودیو مارول در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) پخش سریال را با یک قسمت آغاز کند، تاریخ پخش باقی قسمت‌ها به شرح زیر خواهد بود:

  • قسمت دوم: مورخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر)
  • قسمت سوم: مورخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر)
  • قسمت چهارم: مورخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان)
  • قسمت پنجم: مورخ ۲ نوامبر (۱۱ آبان)
  • قسمت ششم: مورخ ۹ نوامبر (۱۸ آبان)

درصورتی که استودیو مارول با این جدول پخش پیش برود، قسمت پایانی فصل دوم و دنباله کیهانی The Marvels در یک روز قرار می‌گیرند. مسلما این موضوع نمی‌تواند نشانه خوبی برای مارول باشد، زیرا در هفته آغازین نوامبر تمامی توجه‌ها به سوی فینال بزرگ لوکی معطوف می‌شود و اینگونه افتتاحیه The Marvels آسیب می‌بیند. امیدواریم استودیو مارول در روز ۱۳ مهر با دو قسمت به استقبال طرفداران برود تا لطمه‌ای به ماجراجویی کیهانی جدید کاپیتان مارول وارد نشود.

فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار لوکی اکنون در روز پنجشنبه مورخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments