از لباس سیلوی در فصل دوم سریال لوکی رونمایی شد

فصل دوم هم شش قسمت دارد

لباس سیلوی در فصل دوم سریال Loki

مارول اینترتینمنت در جریان رویداد San Diego Comic-Con 2023 لباس سیلوی در فصل دوم سریال لوکی (Loki) را به نمایش گذاشته است.

اگرچه فاز چهارم Marvel Cinematic Universe بازخوردهای متنقاضی را از سوی مخاطبان دریافت کرده، کمتر کسی پیدا می‌شود که نظر مثبتی نسبت به Loki نداشته باشد. اثر مزبور اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق دیزنی پلاس منتشر شد و توانست به یکی از پربازدیدترین سریال‌های این سرویس استریم تبدیل شود.

لوکی در فصل اول Loki با واریانت مونث خودش مواجه شد که سیلوی نام دارد. اگرچه آغاز خوبی ندارند، در ادامه با هم کنار آمده و به متحدی قابل اعتماد برای یکدیگر تبدیل می‌شوند. با وجود مخالفت لوکی، سیلوی در انتهای فصل نخست یکی از واریانت‌های کانگ فاتح (Kang the Conqueror) را کشته و همین اقدام باعث می‌شود نظم مولتی ورس بهم بریزد. در فصل دوم، شاهد تلاش‌های لوکی و متحدانش از جمله موبیوس برای سر و سامان دادن به اوضاع خواهیم بود.

مارول در رویداد San Diego Comic-Con 2023 که هم اکنون در حال برگزاری بوده، لباس سیلوی در فصل دوم سریال لوکی را در معرض دید حاضران قرار داده است. تصاویر لباس‌ها توسط رایان پناگوس (Ryan Penagos)، مدیر ارشد مارول اینترتینمنت، ثبت و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده‌اند. در ضمن، تصویر دوم لباس لوکی را نشان می‌دهد:

تام هیدلستون (Tom Hiddleston) در فصل دوم Loki بازمی‌گردد تا بار دیگر به عنوان لوکی جلوی دوربین ظاهر شود. سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) هم قرار است مانند گذشته سیلوی را به تصویر بکشد. این بازیگر انگلیسی در یکی از مصاحبه‌های خود گفت سیلوی در فصل دوم بطور کلی همان شخصیتی است که در فصل اول ملاقات کردیم. در ضمن، بازگشت اوون ویلسون (Owen Wilson) تایید شده تا بار دیگر او را در قامت موبیوس ببینیم.

فصل دوم سریال لوکی بخشی از فاز پنجم MCU بوده و قرار است در قالب شش قسمت منتشر شود. در ضمن، قسمت نخست در تاریخ یک آبان (مصادف با ۶ اکتبر) روی سرویس استریم دیزنی پلاس قرار خواهد گرفت.

5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا