1%
  • 0/10

اطلاعات تازه‌ای درباره فصل دوم Loki منتشر شد

جهان‌های بیشتر و اتفاقات بزرگ‌تر!

اطلاعات تازه‌ای درباره فصل دوم Loki منتشر شد ۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل دوم Loki - لوکی

اخیرا بازیگر نقش راوونا رینسلیر (Ravonna Renslayer) از فصل دوم Loki – لوکی به جزئیاتی از این سریال اشاره کرده که آن را هیجان‌انگیزتر از فصل اول نشان می‌دهند.

بدون شک یکی از سریال‌های درجه ۱ دیزنی پلاس (Disney Plus) که شاید بتوان گفت که یک سر و گردن از موارد مارولی دیگری، مثل She-Hulk و Ms. Marvel بالاتر بوده، سریال Loki است. مجموعه‌ای تلویزیونی و ۶ قسمتی، از ماجراجویی خدای شرارت در سازمانی که خود را محافظ زمان یا TVA معرفی می‌کرد. در واقع این سریال نقش بسیار کلیدی و مهمی را در دوره جدید دنیای سینمایی مارول بازی کرده و از طرفی، برای اولین بار از چهره ابرشرور بزرگ مولتی ورس ساگا، یا همان کانگ فاتح (Kang The Conqueror) در آن رونمایی شده است. همچنین کل ماجرای به راه افتادن مولتی ورس از این سریال شروع شده و پیش از آن، به جز خط زمانی اصلی، هیچ جهان موازی در دنیای سینمایی مارول وجود نداشته است.

با این حال پس از اتمام فصل اول، یکی از مواردی که توانست انتظارات طرفداران را بیشتر از هرچیز بالا ببرد و آن‌ها را هیجان‌زده کند، دیدن لیبل فصل دوم در صحنه کوتاه پس از تیتراژ بود. استودیو مارول (Marvel Studios) رسما اعلام کرد که قصد ساخت فصل دوم این اثر را دارد و تام هیدلستون (Tom Hiddlestone) برای ایفای نقش لوکی مجددا باز می‌گردد. با این حال از سال گذشته تاکنون، هنوز اطلاعات چندانی درباره فصل دوم سریال Loki منتشر نشده بود، تا اینکه امروز، گوگو امباتارا (Gugu Mbatha-Raw)، بازیگر نقش راوونا رنسلیر، اطلاعاتی را درباره آن ارائه کرده است.

فصل دوم سریال Loki بینندگان را به دیدن وقایع فوق‌العاده مهم‌تری دعوت می‌کند!

به گفته بازیگر سریال Loki به نظر می‌رسد که در فصل دوم، قرار است تا داستان خیلی با نسخه قبلی فرق داشته باشد؛ طوری که در روایت جدید، شاهد حضور شخصیت‌های سری در جهان‌های موازی بیشتر و همچنین وقایع مهم‌ترین خواهیم بود. این اتفاقات در فصل اول هم با رفتن لوکی و سیلوی (Sylvie) به برخی مکان‌ها در جهان‌ها و زمان‌های مختلف مشاهده شده بود. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که اینبار دیگر دروازه مولتی ورس باز شده و برخلاف فصل اول، تنها شاهد سفر در زمان تایم لاین زمین ۶۱۶ نیستیم، بلکه ممکن است لوکی را به همراه کانگ فاتح، در جهان‌های مختلفی مشاهده کنیم که به دست ابرشرور بزرگ مولتی ورس ساگا نابود می‌شوند!

اگر به خاطر داشته باشید، کانگ فاتح هنگام توضیح دادن جنگ مولتی ورسی قبلی، توضیحاتی را به لوکی و سیلوی داده بود؛ اینکه آن‌ها ابتدا از این تکنولوژی سفر در زمان، برای بهبود و پیشرفت استفاده می‌کردند، تا اینکه داستان به سمت سلطه‌طلبی به پیش رفت و برخی از ورینت‌های کانگ فاتح قصد داشتند تا برای اثبات قدرت خود، دیگر جهان‌ها را نابود کنند. این اتفاق عملا گویای آینده دنیای سینمایی مارول، و همچنین جزئیاتی از همان چیزی است که در فصل دوم سریال لوکی خواهیم دید؛ جایی که کانگ فاتح در سازمان جدید TVA خود، به خط‌های زمانی مختلف حمله کرده و انتقام جویان (Avengers) را سلاخی می‌کند!

همچنین به گفته این بازیگر، به نظر می‌رسد که داستان راوونا رنسلیر در فصل دوم سریال Loki ادامه خواهد داشت و او به دنبال پاسخ، در جهان‌های مختلف سفر می‌کند. او اظهار کرده که داستان شخصیت او در این فصل تازه شروع می‌شود و اهمیت آن را در دنیای سینمایی مارول بیشتر خواهیم فهمید. دقت کنید که رنسلیر در دنیای کمیک‌های مارول، معشوقه کانگ فاتح است که جانش را برای زنده ماندن او فدا می‌کند. این یعنی احتمال دارد که در فصل دوم سریال Loki ببینیم که کانگ و راوونا وارد رابطه عاشقانه می‌شوند و بنا بر دلالیلی راوونا کشته می‌شود. این می‌تواند بذر یک انتقام از جهانی خاص را به دل کانگ فاتح بگذارد و ببینیم که او در این سریال، یک دنیای موازی را با خاک یکسان می‌کند!

با این وجود باید در نظر داشته باشید که شاید کانگ زیاد در این فصل جدید چهره خود را نشان ندهد و تنها در قسمت‌های پایانی و اتفاقات مهم، شاهد حضور جاناتان میجرز (Johnathan Majors) در قامت ناتانائیل ریچاردز (Nathaniel Richards) باشیم. همچنین در نظر داشته باشید که دستبند He Who Remains هنوز در دستان سیلوی است و قطعا ورینت‌های مختلف کانگ به دنبال آن، برای کنترل و تشکیل خط زمانی مقدس خواهند گشت؛ در نتیجه، احتمال دارد که داستان فصل دوم سریال Loki باز هم استخدام کردن لوکی، برای پیدا کردن سیلوی، در میان خط‌های زمانی متفاوت باشد.

فصل دوم سریال مورد انتظار لوکی تابستان سال آینده (۱۴۰۲ – ۲۰۲۳) در تاریخی نامشخص، از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments