تهیه کننده سریال Loki از اهمیت رستوران مک دونالد در داستان فصل دوم می‌گوید

ماجرا فقط یک کمپین تبلیغاتی نیست!

تهیه کننده سریال Loki

کوین رایت تهیه کننده سریال Loki اخیراً مصاحبه‌ای را با Fast Company انجام داده و در بخشی از آن درباره اهمیت رستوران مک دونالد در داستان فصل دوم گفت.

اگرچه در بخش قابل توجهی از فصل نخست Loki شاهد همکاری لوکی و سیلوی بودیم، این دو شخصیت در انتها به اختلاف خوردند. سیلوی بدنبال گرفتن انتقام بود اما لوکی می‌دانست مرگ «کسی که می‌ماند» (Kang the Conqueror) باعث بهم خوردن نظم مولتی ورس می‌شود. با وجود تلاش‌های خدای شرارت، سیلوی به خواسته خود رسید و سپس غیبش زد.

با نزدیک شدن به زمان پخش فصل دوم، فعالیت تیم تبلیغاتی مارول شدت یافته است. نه تنها خلاصه داستان در دسترس قرار گرفته، بلکه اولین تریلر رسمی چندی پیش در کانال یوتیوب منتشر شد. به لطف آیتم‌های تبلیغاتی، می‌دانیم لوکی و سیلوی در قسمت‌های جدید با یکدیگر ملاقات کرده و ظاهراً متحد می‌شوند. نکته جالب ماجرا اینجاست که تجدید دیدارشان در دهه ۸۰ میلادی و در یکی از رستوران‌های مک دونالد رخ می‌دهد.

کوین رایت (Kevin Wright) تهیه کننده سریال Loki است. او اخیراً مصاحبه‌ای را با Fast Company انجام داده و در بخشی از آن درباره اهمیت رستوران مک دونالد در فصل دوم صحبت کرده است. طبق توضیحات او، پشت انتخاب مک دونالد بعنوان یکی از لوکشین‌های فصل جدید دلیلی وجود داشت:

این کاراکتر به مدت دهه‌ها شاید هم قرن‌ها بدنبال انتقام بود و در چنین قصه‌هایی، معمولاً انتقام تمام وجود شخصیت را فرا گرفته و او اصلاً به عواقب کارش فکر نمی‌کند. بعد کشتن کسی که می‌ماند، سیلوی فرصتی را بدست آورد تا درباره آینده فکر کند.

تهیه کننده سریال Loki در ادامه گفت:

این زن وقتی بچه بود مجبور به فرار شد و هیچ وقت فرصت این را نداشت که از آرامش لذت ببرد. پس از شرکت در یک رقابت به مک دونالد می‌روید [تا پیروزی را جشن بگیرید]. یا برای جشن تولد یک کودک به مک دونالد می‌روید. فردی مثل سیلوی هیچ وقت چنین چیزهایی را تجربه نکرد اما [در صورت فراهم بودن شرایط] قطعاً دوست داشت تجربه‌اش کند.

رفتن به مک دونالد بعد از یک پیروزی بزرگ را می‌توان نوعی اشاره به شعار تبلیغاتی «من به دیزنی ورلد می‌روم» دانست. والت دیزنی اواخر دهه ۸۰ کمپینی را راه انداخته بود که در آن ورزشکاران NFL پس از پیروزی و بردن جام، جمله مزبور را به زبان می‌آوردند.

قسمت‌های جدید سریال لوکی از تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) در سرویس دیزنی پلاس پخش خواهند شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا