تصویر جدید سریال Loki همراه با توضیحاتی درباره انجمن TVA منتشر شد

لوکی بازداشت است

تصویر جدید سریال Loki همراه با توضیحاتی درباره انجمن TVA منتشر شد امیرحسین ناصری ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ دیزنی پلاس
تصویر جدید سریال Loki

همراه با تصویر جدید سریال Loki نویسنده آن نیز جزئیاتی را درباره گروه نگه‌داران نظم زمان منتشر کرده تا با نقش آن‌ها بهتر آشنا شویم.

هنگامی که برای اولین بار سریال Loki معرفی شد، همه در حضور این شخصیت تعجب کرده بودند. زیرا او در فیلم Avengers: Infinity War به قتل رسیده بود و در Endgame نیز در یک خط زمانی دیگر فرار کرد. با این حال به نظر می‌رسد که ریبوت کردن زندگی لوکی، برای به دست آوردن داستانی جدید، از همان اول هدف مارول و نویسندگان آن بوده است..

لوکی جدید همان کسی است که در سال ۲۰۱۲ به شهر نیویورک حمله کرده و قصد داشت تا کره زمین را به سلطه خود درآورد. در حالی که شخصیت او در خط زمانی اصلی پیشرفت کرده و با برادر خود رابطه بهتری را داشت. اما اینبار لوکی همان خدای شرارت است و تنها برای منفعت خود تلاش می‌کند. در نتیجه، جدا کردن سنگ فضا (Space Stone) از یک خط زمانی باعث شده تا چندین شاخه متفاوت از واقعیت‌های مختلف در زمان‌های گوناگون ایجاد شود که همگی به خاطر بر هم زدن نظم آن توسط لوکی ایجاد شده‌اند. اما فکر می‌کنید کسی که این نظم را برهم می‌زند، جان سالم به در خواهد برد؟

در تصویر جدید سریال Loki و همچنین عکس‌های قبلی منتشر شده از آن دیده بودیم که او توسط ماموران زمان بازداشت شده است. ولی هرگز گفته نشد که دلیل این بازداشت چیست و چرا همانطور که باید و شاید، ناظمان زمان لوکی را خلاص نمی‌کنند؟

نقش انجمن TVA و تصویر جدید سریال Loki

اگر به تریلرهای مختلف منتشر شده از این سریال دقت کرده باشید، قاعدتا متوجه این موضوع شده‌اید که نه‌تنها یک بلکه چندین لوکی مختلف در خط‌های زمانی متفاوت وجود دارند. با این حساب هنگامی که یک لوکی خط زمانی را بر هم می‌زند، سایر معادل‌های شخصیت او نیز سعی می‌کنند تا برای همیشه از قید زمان آزاد شده و همه چیز را همانطور که یک خدای شرارت می‌خواهد، نابود کنند.

این در حالی است که گروه TVA وظیفه نگه‌داری از روند منظم خط زمانی را دارند و حال سعی می‌کنند تا جلوی لوکی را بگیرند، اما با کمک خود او!

نظر من درباره سریال این است که در آن شاهد یک ماجراجویی جالب، عجیب، بزرگ و خنده‌دار خواهید بود. آشنا شدن با انجمن TVA یک دنیای تازه است که هرگز ارتباط چندانی را با وقایع متفاوت دنیای MCU نداشته و گوشه‌ای دیگر از آن را با شخصیت‌ها و داستانی جدید به نمایش می‌گذارد.

به گفته مایکل والدرون (Micheal Waldron) به نظر می‌رسد که روایت داستان لوکی کمی نسبت به آنچه که در دنیای سینمایی مارول دیده بودیم متفاوت است. به نحوی که اینجا شخصیت‌های جدید و داستانی متفاوت داریم که مربوط به بی‌نظمی‌های زمان می‌شود. اما آیا فکر می‌کنید که لوکی در این سریال به زمان حال آمده و با برادر خود ثور (Thor) ملاقات خواهد داشت؟ یا اینکه باید شاهد حضور او در فیلم Avengers 4 به عنوان شخصیت منفی باشیم؟

سریال Loki در تاریخ ۱۹ خرداد (۹ ژوئن) از شبکه دیزنی پلاس (Disney Plus) پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا