تماشا کنید: تیزر پشت صحنه سریال Loki از راه رسید

همراه با گفتگویی کوتاه با بازیگران

در حالی که فاصله چندانی با پخش قسمت اول نداریم، استودیو مارول تیزر پشت صحنه سریال Loki را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت.

مارول در فازهای اول الی سوم Marvel Cinematic Universe بخش زیادی از تمرکز خود را روی شخصیت‌های مشهور مانند آیرون من و کاپیتان آمریکا قرار داد و فیلم‌های اختصاصی با محوریت آن‌ها تولید کار کرد. شرایط در فاز چهارم کاملا متفاوت است. روایت داستان تنها به سینما خلاصه نشده و مارول بخش مهمی از اتفاقات را از طریق سریال‌های تلویزیونی روایت می‌کند؛ اقدامی که باعث شده شخصیت‌هایی که فیلم اختصاصی دریافت نکرده بودند، سریالی با محوریتشان ساخته شود یا در دست ساخت باشد. لوکی، یکی از همین شخصیت‌ها است.

لوکی در Avengers: Endgame به تسراکت دسترسی پیدا کرده و از آن برای ناپدید شدن استفاده می‌کند. سریال Loki، به سرگذشت خدای شرارت پس از ناپدید شدن پرداخته و نشان می‌دهد اقدامات او چه تاثیری روی خط‌های زمانی می‌گذارد. مخاطبان در محصول جدید مارول با مجموعه جدیدی به نام سازمان اختلالات زمانی آشنا می‌شوند که وظیفه دارد از خطوط زمانی محافظت کرده و اجازه ندهد فردی از جمله لوکی به آن‌ها صدمه بزند. در ضمن، اولین اثر اختصاصی اودین‌سان شش قسمت داشته و از لحاظ داستانی احتمالا با Doctor Strange in the Multiverse of Madness و Thor: Love & Thunder ارتباط‌هایی دارد.

استودیو مارول ساعاتی قبل تیزر پشت صحنه سریال Loki در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدیو بیشتر از یک دقیقه زمان داشته و روند فیلمبرداری تعدادی از صحنه‌های سریال را نشان می‌دهد. در ضمن، برخی از بازیگران اصلی و دست‌اندرکاران مانند تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، اوون ویلسون (Owen Wilson)، گوگو امباتا-را (Gugu Mbatha-Raw) و کیت هرون (Kate Herron) مقابل دوربین قرار گرفته و جملات مختلفی را به زبان می‎‌آورند؛ برای مثال، ویلسون می‌گوید داستان پیچش‌ها و اتفاقات غافل‌گیرکننده زیادی را در خود جای داده است. مثال دیگر، هرون است. او در صحبت‌های خود تاکید می‌کند لوکی داستان بزرگی دارد؛ جمله‌ای که آن را باید اشاره‌ای به ماجراجویی شخصیت‌های اصلی در خط‌های زمان مختلفی دانست.

اوون ویلسون، نقش یکی از کارمندان سازمان اختلالات زمانی به موبیوس ام. موبیوس را ایفا می‌کند. اعضای سازمان اعتقاد دارند لوکی به هیچ وجه قابل‌اعتماد نیست. موبیوس که از این موضوع اطلاع کامل دارد، بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد از خدای شرارت برای یافتن راه حل کمک بگیرد. در ضمن، طبق برخی گمانه‌زنی‌ها سریال Loki برای نخستین بار نسخه میانسال لوکی را به تصویر خواهد کشید. این نقش احتمالا روی دوش ریچارد ای. گرانت (Richard E. Grant) قرار دارد.

در انتها، لازم به ذکر است فصل نخست سریال لوکی از تاریخ ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ ژوئن) به صورت هفتگی پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا