نظر کارگردان فیلم Logan درباره‌ی بازگشت هیو جکمن در نقش ولورین چیست؟

آیا حضور دوباره‌ی جکمن به جای یک بازیگر جدید کار درستی است؟

نظر کارگردان فیلم Logan درباره‌ی بازگشت هیو جکمن در نقش ولورین چیست؟ سید مجتبی محمودی ۰ ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ مارول
بازگشت هیو جکمن در نقش ولورین

«جیمز منگولد» کارگردان فیلم Logan طی گفتگویی با سایت ComicBook.com نظر خود را درباره‌ی بازگشت هیو جکمن در نقش ولورین بیان کرد.

با توجه به این‌که حقوق فرنچایز X-Men پس از خریداری شرکت فاکس توسط دیزنی دوباره به مارول برگشته است، احتمال زیادی وجود دارد که در فاز پنجم یا حتی انتهای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول شاهد ورود این گروه جهش‌یافتگان باشیم. یکی از لحظاتی که به طور حتم طرفداران انتظار آن را می‌کشند، ملاقات شخصیت James “Logan” Howlett یا همان ولورین است. در این بین یک مسئله وجود دارد؛ چه کسی نقش ولورین را در MCU بازی خواهد کرد؟

این شاید مهم‌ترین سوال طرفداران درباره‌ی ولورین باشد. موردی که بیشتر احتمال دارد، حضور یک بازیگر تازه است، اما شایعاتی وجود دارد که مارول می‌خواهد تا باری دیگر از «هیو جکمن» دعوت کند. جکمن حدود ۱۷ سال به ایفای این نقش به‌یادماندنی پرداخت و در نهایت با فیلم Logan با آن وداع کرد. با این وجود آیا بازگشت دوباره‌ی جکمن مورد پسند واقع می‌شود؟

آقای جیمز منگولد کارگردان فیلم Logan طی جدیدترین قسمت از برنامه‌ی Quarantine Watch Party که توسط سایت ComicBook.com با محوریت تماشای فیلم‌های مختلف برگزار می‌شود، درباره‌ی بازگشت هیو جکمن و این‌که اگر او دوباره نقش ولورین را بازی کند صحبت کرد.

من بهت‌زده می‌شوم که هیو دوباره به سراغش برود.

چیزی که همیشه وقتی این را می‌شنوم می‌خواهم بدانم این است که به‌وضوح در اینترنت، هرکسی شایعات را مبادله می‌کند. بنابراین سرتیتر کلیک‌خور در این موارد پخش می‌شود که می‌تواند چیزی مثل «داونی برگشته است» یا «جکمن برگشته است» باشد. چیزی که مردم درباره‌اش بحث می‌کنند. چیزی که من درباره‌اش کنجکاو می‌شوم این است که اگر هر یک از این چیزها رخ داده فرض شوند، با آن چه می‌کنند؟ منظورم این است که اگر کسی یک ایده‌ی خوب داشت من هیچ تردیدی درباره‌اش نداشتم. اما اگر اساسا این طور باشد که «من بی‌پول شده‌ام و یک پول بزرگ نیاز داشتم و من یک فیلم پوچ می‌سازم که کیفیت قبلی را تنزل می‌دهد» خب، این خود ناراحتی است.

از صحبت‌های منگولد می‌شود فهمید که او به‌شخصه دوست ندارد تا جکمن را دوباره در نقش ولورین ببیند. نظر شما چیست؟ بازگشت دوباره‌ی جکمن را می‌خواهید یا ترجیح می‌دهید از یک بازیگر جدید برای ولورین استفاده شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا