تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Little Nightmares 2

به نظر می‌رسد که گیمرها دوباره باید به حل پازل‌های چالش برانگیز زیادی بپردازند

اولین تریلر بازی Little Nightmares 2 به صورت رسمی در جریان مراسم Gamescom 2020 به نمایش در آمد.

بدون هیچ شکی، بازی Little Nightmares یکی از موفق‌ترین بازی‌های چند سال اخیر در ژانر ترس است. چندی پیش ساخت نسخه‌ی دوم این بازی به صورت رسمی توسط سازندگان تایید شد و حالا در جریان مراسم Gamescom 2020 شاهد نمایش اولین تریلر از Little Nightmares 2 هستیم.

در این تریلر، شاهد صحنه‌های دلهره‌آور و چالش‌های بسیار زیادی که گیمرها در طی بازی تجربه خواهند کرد، هستیم. به نظر می‌رسد که پازل‌های بازی همچنان مثل نسخه‌ی اول، چالش برانگیز و درگیر کننده باشند. گیمرها در Little Nightmares 2 باید با استفاده از المان‌های پلتفرمر و سکوبازی، به حل پازل‌های درون بازی بپردازند تا بتوانند از شر کابوس‌های بسیار ترسناک خلاص شوند.

بر اساس تریلر منتشر شده در گیمزکام، بازی Little Nightmares 2 در تاریخ ۱۱ فوریه ۲۰۲۱ (۲۳ بهمن ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌‎های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی پلی‌‌استینش 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی خواهد بود.

دنباله‌ی بازی تحسین شده‌ی Little Nightmares سال گذشته و در جریان مراسم Gamescom 2019 تایید شد و علاقه‌مندان تقریبا یک سال تا انتشار اولین تریلر از Little Nightmares 2 صبر کردند. حالا باید دید که نسخه‌ی دوم این سری، می‌تواند عملکرد خوبی همچون بازی اول از خودش به جای بگذارد یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا