آیا بازیگر لکس لوتر در فیلم Superman: Legacy مشخص شده است؟

لکس لوتر دنیای دی سی چه کسی خواهد بود؟

بازیگر لکس لوتر در فیلم Superman: Legacy

اخیرا گزارشی در رابطه با بازیگر لکس لوتر در فیلم Superman: Legacy منتشر شده و به نظر می‌رسد که جیمز گان (James Gunn)، رهبر دنیای دی سی (DCU) و رئیس استودیو دی سی (DC Studios) گزینه نهایی خود را برای این نقش انتخاب کرده است.

در چند وقت اخیر، موضوع انتخاب بازیگران فیلم Superman: Legacy به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان به یکی از موضوعات داغ دنیای سینمای ابرقهرمانی تبدیل شده است. تا به حال اخبار زیادی درباره بازیگر سوپرمن در این اثر منتشر شده، اما منابع خبری در رابطه با شخصیت لکس لوتر (Lex Luthor) نسبتا ساکت بوده‌اند.

حالا به تازگی رسانه هالیوود ریپوتر (The Hollywood Reporter) در گزارش به موضوع انتخاب بازیگر لکس لوتر در فیلم Superman: Legacy‌ پرداخته است. این طور که در این گزارش آمده، نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) قرار است در اولین فیلم از اولین فصل دنیای دی سی با نام خدایان و هیولاها (Gods and Monsters) جایگزین جسی آیزنبرگ (Jesse Eisenberg) شود و نقش لکس لوتر را بازی کند.

نیکلاس هولت، بازیگر ۳۳ ساله انگلیسی پیش از این در مجموعه فیلم‌های X-Men نقش دکتر هنری «هنک» فیلیپ مک‌کوس (Dr. Henry Philip “Hank” McCoy) ملقب به بیست (Beast) را بازی کرده بود، اما بیشتر از سال ۲۰۱۵ که در فیلم Mad Max: Fury Road ایفای نقش کرد، مورد توجه قرار گرفت. از آن زمان او در فیلم Tolkien نقش جی. آر. آر. تالکین (J. R. R. Tolkien) را بازی کرده و همچنین اخیرا در فیلم‌های The Menu، Renfield و Nosferatu ایفای نقش کرده است. او همچنین یکی از گزینه‌های اصلی بازی در نقش بتمن در فیلم The Batman به کارگردان مت ریوز (Matt Reeves) که البته در آخر این نقش به رابرت پتینسون (Robert Pattinson) رسید.

پس از انتشار این گزارش، جاستین کرول (Justin Kroll) از رسانه ددلاین (Deadline) نسبت به این گزارش واکنش نشان داد و اعلام کرد که نیکلاس هولت برای نقش لکس لوتر رقابت نمی‌کند، بلکه جیمز گان او را برای نقش سوپرمن در نظر دارد.

فیلم Superman: Legacy در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران خواهد شد.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا