#مهسا_امینی

تریلر جدید از بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga منتشر شد

بازی‌ای که براساس ۹ قسمت اصلی جنگ ستارگان ساخته شده است

به مناسبت اکران فیلم Star Wars: Rise of Skywalker، کمپانی TT Games تریلر جدید از بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga منتشر کرد.

احتمالا در این اواخر اخبار زیادی در خصوص آخرین فیلم از مجموعه جنگ ستارگان یعنی Rise of Skywalker شنیده‌اید. به‌روزرسانی جدید برای بازی Star Wars Battlefront 2 که شامل اسکین و نقشه‌‌های جدید می‌شود و یا رویداد ویژه‌ی این عنوان در بازی Fortnite، از جمله اخبار مهم این فیلم بوده‌اند. حال کمپانی Traveller’s Tales هم به مناسب اکران این فیلم تریلر جدیدی از Lego Star Wars: The Skywalker Saga منتشر کرده است.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga در واقع ششمین بازی رسمی از سری لگو جنگ ستارگان است که توسط تی‌تی گیمز خواهد شد. اولین بازی این عنوان در سال ۲۰۰۵ تحت عنوان Lego Star Wars: The Video Game منتشر شد که داستان سه‌گانه اول جنگ ستارگان را بیان می‌کرد. در Lego Star Wars: The Skywalker Saga کل ۹ فیلم اصلی جنگ ستارگان به صورت بازی در این عنوان خواهد بود. لازم به ذکر است که هر کدام از این ۹ بازی به صورت مستقل طراحی شده و بازیکن می‌تواند از همان ابتدا قسمت مورد نظر خود را انتخاب کند. هر کدام از قسمت‌های بازی پنچ قسمت است که در مجموع ۴۵ قسمت خواهد بود.

Traveller’s Tales قبلا گفته بود که در این بازی حدود ۲۰۰ کاراکتر را برای انتخاب کردن وجود دارد تا بازیکنان را تا مدت‌ها سرگرم کند.

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga اولین بار در E3 سال ۲۰۱۹ معرفی شد. این بازی در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۰ برای پلفترم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، ویندو و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا