#مهسا_امینی

محتوای جدید بازی The Last of Us به‌زودی رونمایی خواهد شد!

بالاخره بخش آنلاین The Last of Us Part II معرفی می‌شود؟

محتوای روز The Last of Us سال ۲۰۲۱

به روز The Last of Us نزدیک شده و بدون شک خبرهای خوبی برای طرفداران این بازی در راه است. آیا این روز همه را خوشحال و راضی نگه داشته یا باید مانند سال گذشته به چند تی‌شرت و مجسمه دل خوش بود؟

طبق پست منتشر شده در وبلاگ استودیو ناتی داگ، طرفداران باید منتظر انتشار محتوای جدید برای بازی اخیر این استودیو یعنی بازی The Last of Us Part II در روز The Last of Us سال ۲۰۲۱ باشند. این روز در حقیقت همان روزی‌ست که پیش‌تر با نام روز Outbreak شناخته می‌شد و هر سال طی روز ۲۶ سپتامبر، برابر با ۴ مهر ماه برگزار شده و در حقیقت همان روزی‌ست که عفونت کوردیسپس در نسخه اول این سری بازی محبوب به حدی شیوع پیدا کرده و تمدن مدرن بشریت به‌طور کامل نیست و نابود می‌شود.

شرکت سونی و استودیو ناتی داگ این روز را هر سال جشن گرفته و آن را بهانه‌ای عالی برای عرضه محصولات فیزیکی برای بازی خود و همچنین اخبار مرتبط با این بازی کرده‌اند. ما طی سال ۲۰۲۰ شاهد رونمایی از بازی تخته‌ای The Last of Us با همکاری شرکت CMON بودیم. شرکت Mondo نیز طی این روز صفحه گرامافونی از موسیقی‌های بازی The Last of Us Part II را عرضه کرد. در سوی دیگر، ما شاهد عرضه برخی لباس‌ها و آیتم‌های مربوط به این بازی در فروشگاه PlayStation Gear بودیم. شرکت‌های Gaming Heads و Mamegyorai با همکاری یکدیگر مجسمه‌هایی از شخصیت‌های این بازی را راهی بازارهای جهانی کردند. ما انتظار داریم که سال جاری نیز بدین گونه پیش رفته و طرفداران بتوانند آیتم‌های فیزیکی بیشتری را از این بازی دریافت کنند، ولی اینگونه به‌نظر می‌رسد که روز The Last of Us امسال متفاوت‌تر از سال گذشته باشد.

طراح بخش ارتباطات استودیو ناتی داگ، جاشوعا بردلی (Joshua Bradley) طی پست اخیر خود در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرد که محصولات فیزیکی جدید از جمله تی‌شرت، کت و کلاه‌های مربوط به بازی The Last of Us Part II در فروشگاه PlayStation Gear عرضه خواهند شد و تیم ناتی داگ با همکاری شرکت گیتار سازی Taylor Guitars قصد دارد بند و پیک‌های گیتار را با نام The Last of Us عرضه کند. در پایان این پست اشاره شد که ما باید روز ۴ مهر و ساعت ۱۹:۳۰ منتظر رونمایی از «محتوای کاملا جدید» در وبسایت TLoUDay باشیم که در حال حاضر قابل مشاهده نیستند.

درحال حاضر ما هیچ اطلاعاتی درباره محتوای کاملا جدید اعلام شده نداریم. این محتوا ممکن است مرتبط با سریال اقتباسی در دست ساخت The Last of Us باشند. همچنین اطلاعات چندانی درباره بازی تخته‌ای The Last of Us وجود نداشته و می‌توان انتظار برخی اطلاعات درباره آن را داشت. مهم‌تر از همه این اطلاعات ممکن است بالاخره ما را با بخش آنلاین بازی The Last of Us یا به‌طور دقیق‌تر Factions آشنا کنند. در سوی دیگر، در حقیقت این انتظار را نیز باید داشت که محتوای کاملا جدید معرفی شده برای طرفداران آنچنان خوش‌آیند نباشند.

اولین نسخه از سری بازی خارق‌العاده The Last of Us در تابستان سال ۲۰۱۳ برای پلی استیشن ۳ منتشر شد و هر گیمری را جذب خود کرد و تبدیل به پدیده‌ای شگفت انگیز شد. نسخه دوم این بازی نیز توانست در زمان انتشار به‌سرعت رکورد فروش در پلی استیشن را فارغ از نارضایتی درصد بالایی از طرفداران شکسته و تبدیل به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ شود. لایو اکشن The Last of Us سال ۲۰۲۲ اکران شده و اینگونه به‌نظر می‌رسد که نام The Last of Us به‌زودی نامی بسیاری بزرگ‌تر از پیش شود. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما استودیو ناتی داگ بخش Factions را معرفی خواهد کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا