#مهسا_امینی

تماشا کنید: حضور جول، الی و تامی در ویدیو جدید پشت صحنه The Last of Us

تصویر جدید با محوریت شهر جکسون از راه رسید

اکانت توییتری The Last of Us Updates ساعاتی قبل ویدیو جدید پشت صحنه The Last of Us را منتشر کرد که جول، الی و تامی را کنار هم نشان می‌دهد.

در شرایطی که فاصله زمانی چندانی به عرضه جهانی پلی استیشن 4 نمانده بود، بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی The Last of Us را برای کنسول نسل هفتمی خود عرضه کرد. نمایش‌های بازی و صد البته تیمی که وظیفه توسعه را بر عهده داشت، باعث شده بود آخرین ما در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی قرار داشته باشد. عنوان مزبور مطابق انتظار ظاهر شد و در کنار برانگیختن تحسین منتقدان، عملکرد تجاری بسیار خوبی را به ثبت رساند. در نتیجه، سونی تصمیم گرفت شانسس را در زمینه ساخت اقتباس آن امتحان کند. در همین راستا، یک همکاری بین نیل دراکمن (Neil Druckmann) نویسنده و کارگردان بازی با سم ریمی (Sam Raimi) تهیه‌کننده و کارگردان مشهور شکل گرفت تا فیلم سینمایی آخرین ما ساخته شود. البته پروژه راه به جایی نبرد و نهایتا متنفی شد.

با گذشت چند سال از تلاش ناموفق برای ساخت اقتباس سینمایی، HBO اوایل سال گذشته میلادی از ساخت سریال تلویزیونی The Last of Us خبر داد. در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان موجود نبوده و تنها می‌دانیم فیلمنامه‌ها بر پایه قسمت اول و بخش‌هایی از قسمت دوم نوشته شده‌اند. در نتیجه، قصه مرد میانسالی (جول) را می‌بینیم که تصادفا با دختری کم سن و سال (الی) برخورد می‌کند که در برابر ویروس مرگبار مصونیت دارد. جول باید الی را تا یک مرکز درمانی همراهی کند؛ جایی که پزشکان منتظر رسیدن الی هستند تا به واسطه آزمایش روی بدن او بتوانند راهی برای مقابله با ویروس مرگبار بیابند. به گفته دست‌اندرکاران، محصول شبکه HBO داستان بازی‌ها را گسترش داده و لحظات کاملا جدیدی را شامل خواهد شد.

اکانت توییتری The Last of Us Updates اخیرا ویدیو جدید پشت صحنه The Last of Us را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و شخصیت‌های جول، الی و تامی را نشان می‌دهد که داخل شهر جکسون قدم زده و با هم صحبت می‌کنند. ویدیو در ابتدا چیز قابل‌توجهی را شامل نمی‌شود اما در ثانیه‌های پایانی و به لطف زومی که اتفاق می‌افتد، شاهد نگاهی دقیق به لباس و گریم شخصیت‌های کلیدی هستیم. این اکانت همچنین تصویری را از جکسون به اشتراک گذاشته که در ادامه قابل‌مشاهده است:

ویدیو جدید پشت صحنه The Last of Us صدا نداشته و نمی‌توان فهمید شخصیت‌های کلیدی سریال درباره چه چیزی صحبت می‌کنند. با این حال، قرار گرفتن تامی جلوتر از جول و الی تایید می‌کند او در حال نشان دادن بخش‌های مختلف جکسون است. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، تامی با کمک همسرش ماریا پناهگاه کوچک جکسون را به چیزی که می‌بینیم، تبدیل کرده است. در نتیجه، یکی موسسانش به شمار می‌رود.

پدرو پاسکال (Pedro Pascal) نقش جول را در سریال تلویزیونی آخرین ما ایفا می‌کند. او با سریال Game of Thrones توانست نامی برای خود دست و پا کرده و سپس به واسطه The Mandalorian موفق شد محبوبیت زیادی در سراسر جهان بدست آورد. نقش الی به بلا رمزی (Bella Ramsey) رسیده که او هم سریال بازی تاج و تخت را در پرونده هنری خود دارد. گابریل لونا (Gabriel Luna) تامی را به تصویر می‌کشد. در ضمن، مارلی دندریج (Merle Dandridge) که موشن کپچر و صداپیشگی مارلین را در بازی‌ها را انجام داده بود، بازگشته و وظیفه مشابهی را در سریال بر عهده گرفته است.

سریال آخرین ما تاریخ انتشار دقیقی نداشته و تنها می‌دانیم در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی ری آنتن خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا